Super Mario Bros. ve filmu (film), Z filmu Super Mario Bros. ve filmu unikají fotky a plakáty

Z filmu Super Mario Bros. ve filmu unikají fotky a plakáty

Děje se tak před plánovaným odhalením dalšího traileru během vysílání Nintendo Direct

Zdroj: Universal Pictures
29. 11. 2022
Název: Super Mario Bros. ve filmu (film) Datum vydání: 6. 4. 2023

Dnes ve 23 hodin místního času se hráči a filmoví nadšenci dočkají dalšího traileru ze Super Mario Bros. ve filmu, a to prostřednictvím speciálního vysílání Nintendo Direct. Japonská společnost to oznámila včera v podvečer, ale byla skoupá na jakékoliv další informace. Nevíme proto, zda bude součástí přenosu také odhalení dalších detailů o filmu, nebo jde pouze o trailer, s přihlédnutím k zařazení do speciálního Directu ale očekáváme spíše tu lepší variantu. Ještě než se tak ale v noci stane, můžeme doslova skočit šipku do úniků promo materiálů, které jsou tentokrát poměrně výživné. Ačkoliv se nové fotky a plakáty objevily nejprve na portálu 4chan, který oplývá vším možným, jen ne přílišnou důvěryhodností, po mohutném rozšíření už v tuto chvíli v podstatě neexistují žádné pochyby o pravosti. Podívat se tak můžete například na plakáty s hlavními hrdiny nebo na fotku z ulic New Yorku (či New Donku?), ve kterém se bude část příběhu odehrávat.

Co se týče uniklých obrázků, prohlédnout si je můžete v galerii výše – zahrnují jednak plakáty Maria, Luigiho, Peach, resp. Toada a jednak několik pohledů přímo do scén chystaného filmu. V tomto ohledu je asi nejzajímavější fotka Maria s Luigim, kteří stojí před svou dodávkou v ulicích amerického velkoměsta. Pokud neznáte lore série, pravděpodobně byste tipnuli New York, a to zejména díky místopisné značce Brooklyn, případně části Brooklynského mostu v pozadí nad střechami domů. Nenechte se ale zmást, možná se nedíváte na New York, nýbrž na New Donk, což naznačuje jedna z postav schovaná v pozadí. Vedle kadeřnictví se totiž baví dva lidé, a jak fanoušci předpokládají, žena svým vzhledem odpovídá postavě jménem Pauline, kterou Mario zachraňoval v Donkey Kongovi, aby se následně stala starostkou zmíněného města. O tom už vyprávěla hra Super Mario Odyssey a zdá se, že film bude tenhle kariérní vývoj Pauline plně respektovat.

Na dalším velkém plakátu je pak zřejmě zachycen hlavní motiv, který budeme vídat v kinech. Mario v popředí vyskakuje svým typickým způsobem a v pozadí vystupuje princezna Peach, Toad, trochu vystrašený Luigi a samozřejmě hrozivý Bowser, který na sebe vezme roli hlavního záporáka. Celá scéna je samozřejmě umístěna do Houbového království, kam se Mario dílem okolností propadne právě z našeho světa, ať už to bude New York nebo New Donk. Poslední plakát pak nechává nahlédnout do Bowserova hájemství a vedle samotného rozzuřeného želváka s ostny představuje i partičku jeho nohsledů Koopů.

Ačkoliv bylo vlákno na 4chanu odstraněno, podle uživatele Twitteru s přzdívkou dfffaz01 obsahovalo vlákno i krátkou synopsi filmu. „Film vypráví příběh dvou brooklynských instalatérů, kteří jsou nejen bratry, ale také nejlepšími přáteli. Mario, statečnější z dvojice se svým „lets-a-go“ přístupem a bojácný Luigi, který by raději nešel vůbec nikam,“ má znít popisek filmu. Moudřejší budeme v noci, informace pak samozřejmě přineseme na webu i ve středečním novinkovém souhrnu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru