Ylands, Bohemia Interactive, Ylands od Bohemia Interactive míří na Switch

Ylands od Bohemia Interactive míří na Switch

Česká hra vsadila na prémiový model a offline obsah namísto free-to-play

Zdroj: Bohemia Interactive
28. 5. 2024
Název: Ylands Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
5. 12. 2019
20. 6. 2024 (Switch)

Studio Bohemia Interactive oznámilo, že jeho hra Ylands dorazí na Switch. Stane se tak 20. června. Tak jako na ostatních platformách vás v tomto sandboxu čeká vyrábění, stavění, prozkoumávání i boj. Titul Ylands: Nintendo Switch Edition bude k dispozici digitální cestou a jedná se už o druhý kousek od Bohemky pro hybridní konzoli Nintenda. Tím prvním byla akce Vigor.

Ylands pro Switch má stát 25 eur a tato verze bude unikátní v tom, že ji bude možné hrát v singlu a offline, což nepochybně vychází z cestovní povahy handheldu, který nemusí být on-line za všech okolností. Rozdíl je ale také v tom, že na Switchi jde o prémiovou placenou hru, zatímco na PC jsou Ylands dostupné jako free-to-play. I to souvisí s offline povahou. Platit se nebude ani za další updaty.

Optimalizací prošlo rovněž ovládání a interface. Autoři lákají na stabilní framerate. Hra má být uzpůsobena použití v handlehdovém režimu i na velké obrazovce. Díky offline pojetí má být titul také bezpečnější pro děti. Nenarazí tu na agresivní mikrotranskace ani riziko v podobě nevyžádaného kontaktu s jinými hráči. Grafika navíc není nijak násilná.

Hráči se mohou pustit do příběhovějšího režimu Adventure i sandboxového módu Creative. Pokud rádi hrajete na Switchi a už jste někdy uvažovali, že dáte tomuhle low poly dobrodružství šanci, přišla možná ta nejlepší chvíle.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru