Worms Rumble, Team17, Worms Rumble a Hell Let Loose míří na další platformy

Worms Rumble a Hell Let Loose míří na další platformy

Team17 oznámil plány na tento rok. Má ve vývoji neoznámené tituly a bude expandovat

Zdroj: koláž/Team17
17. 3. 2021
Název: Worms Rumble Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Datum vydání: 1. 12. 2020

Worms Rumble od britského studia Team17 rozhodně nebylo další klasické pokračování oblíbené červí série. Začátkem prosince vyšla hra na PC, PS4 a PS5 a navíc debutovala rovnou v programu PlayStation Plus. 2,5D real-time akce se nyní chystá na další platformy. Její autoři oznámili, že spin-off dorazí také na Xbox One, Xbox Series a hybridní Switch.

Nutno ovšem podotknout, že průměrné známky okolo 70 procent zůstaly spíš za očekáváním fanoušků. V naší recenzi dal Honza Worms Rumble sedmičku, ale moc nadšení jsme ze hry nebyli. Tak uvidíme, jak si titul povede dál. Worms loni oslavili 25 let a jejich autoři se pochlubili, že má celá série na kontě přes 75 milionů prodaných kopií.

Informaci o dalších portech jsme se dozvěděli díky posledním finančním výsledkům slavného týmu. Ten navíc už pár let figuruje nejen v roli vývojáře, ale také vydavatele. Takže nešlo o jedinou zajímavost, která z dokumentu vyplynula.

Ve stejném odstavci, kde se Team17 věnuje plánům na rok 2021, slibuje firma oznámit tři další hry. Dozvěděli jsme se ale také, že multiplayerová akce Hell Let Loose zamíří na next-gen konzole. Titul opustí early access na PC a vyjde na PS5 i Xbox Series.

Z vývojáře i vydavatelem

Hell Let Loose je first person akce zasazená do kulis druhé světové války od australského studia Black Matter. Hra prošla už v roce 2017 úspěšně kampaní na Kickstarteru a v červnu 2019 pak dorazila do programu předběžného přístupu na Steamu. Pohání ji Unreal Engine 4 a podporuje zápasy až 100 lidí. Nabízí ovladatelná vozidla a obsahuje také prvky strategie.

Studio Team17 vzniklo v roce 1990 a původně se specializovalo na hry pro Amigu. Dnes zaměstnává asi 200 lidí ve dvou pobočkách a coby vydavatel firma zaštítila tituly jako The Escapists, Beyond Eyes, Yooka-Laylee, Overcooked, Aven Colony, My Time at Portia nebo Golf with Your Friends.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru