Undawn, Level Infinite, Will Smith se poprvé objeví ve videohře

Will Smith se poprvé objeví ve videohře

Jeho digitální debut je role v chystaném titulu Undawn. Postava připomíná film Já, legenda

Zdroj: Level Infinite
25. 5. 2023
Název: Undawn Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 15. 6. 2023

Nejen na PlayStation Showcase se včera ukazovaly novinky. Ve světle jiných aktualit trochu zanikla zpráva, že americký herec Will Smith se objeví ve hře Undawn. Má se jednat o jeho první videoherní roli vůbec, když nepočítáme agenta J ve hře Men in Black II: Alien Escape, jehož podoba byla opravdu velmi vzdálená. Hlavně ale nemluvil hlasem Willa Smithe. Tvář a hlas poskytl v Undawn tedy zřejmě vůbec poprvé. A navíc tak trochu nová role připomíná jeho vlastní film Já, legenda z roku 2007.

Undawn je nová chystaná hra od týmu Lightspeed Studios a společnosti Level Infinite, která vyjde už 15. června. Will Smith se tu objeví coby legendární přeživší Trey Jones. Půjde o free-to-play tituly pro PC, iOS i Android, který nás vezme do otevřeného světa. Autoři lákají na survival RPG, v němž budeme čelit společně s dalšími hráči postapkalypse obvyklými způsobem – máme navazovat spojenectví, stavět základny a bojovat proti nakaženým i ostatním lidem.

Budete craftovat i upgradovat výbavu a své schopnosti. Hrát můžete sami i s příteli a čeká vás nepřátelské prostředí plné výzev a překážek, tvrdí autoři. Abyste se bezpečněji, rychleji a pohodlněji přesunuli na delší vzdálenost, bude možné využít i ovladatelné dopravní prostředky. Ostatně samotný svět má být velmi rozmanitý, tak uvidíme, kam všude nás naše kroky (a kola) zavedou a zavezou.

Už nyní se můžete do hry předregistrovat a výměnou se těšit na nějaké odměny navíc. LightSpeed Studios patří Tencentu a mají na kontě PUBG Mobile. Level Infinite je nový vydavatelský label společnosti Tencent.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru