Call of Duty: Warzone 2.0, Activision, Warzone 2 má vyjít ve stejný den jako nový God of War

Warzone 2 má vyjít ve stejný den jako nový God of War

Naznačují to uniklé interní dokumenty. Vyzrazují i údajné spuštění předobjednávek Diabla IV

Zdroj: Activision
17. 8. 2022

Už nějakou dobu víme, že Activision naplánoval vydání nového Call of Duty s podtitulem Modern Warfare 2 na konec letošního října. První informace o hře přišly po masivní vlně úniků a nejrůznějších náznaků od renomovaných insiderů, takže si fanoušci v podstatě mohli jen odškrtat, co už dávno věděli. Podobné je to i v případě druhé iterace battle royale odbočky Warzone, o níž toho lidé jako Jeff Grubb či Tom Henderson napovídali mnohé a není důvod myslet si, že by se v tomto případě jejich předpovědi mýlily. Jednu věc ale dosud nebyli schopní určit – tedy, kdy Warzone 2 vyjde – ačkoliv sami vývojáři poskytli informaci, že to bude za nějaký čas po vydání Modern Warfare 2. Pokud jste ale čekali třeba až první měsíce roku 2023, možná budete překvapeni. Podle uniklého interního kalendáře Activisionu se totiž zdá, že Warzone 2 může dorazit už v polovině listopadu a shodou okolností v den, kdy má sjet z výrobních linek Sony pokračování God of War.

Informace se objevila na Redditu, konkrétně v subredditu r/classicwow, protože zahrnuje i data týkající se patche pro expanzi Dragonflight. Přesto je z globálního pohledu o chloupek zajímavější právě zmínka o Call of Duty, ať už se bavíme o plnohodnotném pokračování nebo právě o Warzone. Podle kalendáře, který sdílel například i insider s přezdívkou Charlie Intel a vychází z něj články předních herních magazínů, má „Cortez“ – tedy Modern Warfare 2 – dorazit podle již stanoveného plánu 27. října a Warzone 2 už 16. listopadu. To by bylo patrně mnohem dřív, než jak se dosud zdálo, ale pořád je nutné mít na paměti, že se jedná o spekulace a zdroj zprávy – nepočítáme-li její objev na Redditu – nelze v tuto chvíli ověřit.

Je však nutné poukázat na to, že příspěvek byl zveřejněn o několik hodin dříve, než shodou okolností Activision Blizzard komunikoval data týkající se hry World of Warcraft. Datum vydání tzv. pre-patche pro Dragonflight sedí – 30. srpna – ale odpovídá také hodina vydání rozšíření Wrath of the Lich King pro World of Warcraft Classic. Díky tomu usuzujeme, že by mohlo odpovídat i naplánované datum pro zahájení předobjednávek Diabla IV, které má připadat na den pořádání The Game Awards. Znamenalo by to, že bychom se na akci Geoffa Keighleyho měli dozvědět datum vydání, bez kterého by předobjednávky nebylo možné spustit.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru