Iron Harvest, Deep Silver, Vyzkoušejte si betu strategie Iron Harvest

Vyzkoušejte si betu strategie Iron Harvest

Titul je teď k dispozici všem zdarma ve velkorysé hratelné ukázce. Nabízí singl i multiplayer

Zdroj: KING Art
31. 7. 2020
Název: Iron Harvest Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 1. 9. 2020

Pokud vás zaujala výrazná pseudohistorická real-time strategie Iron Harvest, máte jedinečnou možnost vyzkoušet si ji osobně. Její autoři ze studia KING Art totiž spustili otevřenou betu. V rámci ní je k dispozici prvních pět misí. Beta je dostupná na Steamu a prožijete v ní začátek kampaně včetně filmečků.

Tohle není jen demo

V nabídce zkušební verze najdete také režim skirmish, v němž se můžete pustit do boje s umělou inteligencí sami i s kamarádem v kooperaci. Otestovat své zkušenosti a schopnosti můžete v challenge mapách a samozřejmě nechybí ani klasické multiplayer. Je možné se utkat v režimech 1 na 1, 2 na 2 a 3 na 3.

Autoři samozřejmě upozorňují, že hra stále není hotová, nejde o klasické demo a cílem bety je titul řádně otestovat. Berte tedy ohledy na případné nedostatky a raději je nahlaste studiu místo kritiky na sociálních sítích. Principy se měnit nemají, ale vše se stále ladí. Iron Harvest se má navíc nadále rozvíjet i po vydání plné verze. Mimo jiné na základě zpětné vazby od hráčů.

Otevřená beta vyvrcholí on-line turnajem v rámci digitální obdoby Gamescomu. Vše, co si přitom odemknete v rámci tohoto testu, stejně jako váš postup se pak přenese do finální hry. Vývojáři při této příležitosti také zveřejnili novou filmovou upoutávku. Skoro tříminutové video láká na příběh, postavy, ale hezky představuje i samotný svět, který bude nepochybně jednou z největších předností hry.

Iron Harvest vychází na PC 1. září, nabídne singleplayerovou kampaň, kompetitivní multiplayer i kooperaci. Konzolové verze pak dorazí začátkem příštího roku. Vydáme se do alternativní historie dvacátých let 20. století. Zdeněk si titul vyzkoušel už loni v srpnu na Gamescomu a pak znovu letos na jaře. Z uzavřené bety sepsal dojmy a na hru jsme se pak podívali v akci i ve streamu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru