Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Sony Interactive Entertainment, Vývojáři Spider-Mana ujišťují, že jde o samostatný titul

Vývojáři Spider-Mana ujišťují, že jde o samostatný titul

Hrou s Milesem Moralesem zmítá chaos. Má jít o spin-off jako Uncharted: The Lost Legacy

Zdroj: Sony
12. 6. 2020
Název: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2020

Včera představený Spider-Man s Milesem Moralesem v hlavní roli byl v průběhu dnešního dne označen výkonným viceprezidentem evropské pobočky Sony Simonem Rutterem za remaster původní hry pro PlayStation 5, doplněný novým příběhovým obsahem. „Myslím, že to můžete považovat za rozšíření a vylepšení předchozí hry,“ řekl Rutter pro list The Telegraph, jeho slova ale podle autorů hry neplatí. Zástupci studia Insomniac Games před krátkou chvílí zveřejnili příspěvek na Twitteru, ve kterém zpětně potvrzují, že Spider-Man: Miles Morales není žádný remaster. „Jde o nové dobrodružství v univerzu Spider-Mana od Marvelu. Další novinky ohledně této samostatné hry odhalíme v budoucnu,“ říkají konkrétně.

Na další a další dotazy, které v komentářích pod tento příspěvek přichází, pak odpovídají vývojáři jedinou větou – jde o samostatnou hru – což v mezičase potvrdil i uznávaný novinář Jason Schreier. Ve svém článku na Bloombergu citoval zdroj blízký lidem z Insomniac Games a pustil se i do úvah nad výslednou cenou. „Spider-Man: Miles Morales není ve skutečnosti rozšířením ani vylepšením, ale úplně novou hrou a lze ho přirovnat k Uncharted: The Lost Legacy,“ vysvětluje Schreier. Dodává pak, že se Lost Legacy prodávalo za 40 dolarů a stejnou cestou by měl jít i nový Spider-Man. Nemáme však podle Schreiera očekávat, že by se spin-off byť jen přiblížil délkou herní doby k původní hře. Tu bylo možné dohrát přibližně za 35 hodin, příběh Milese Moralese má být ale o poznání menší.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru