Palworld, Pocketpair, Vývojáři Palworldu urychleně hledají posily

Vývojáři Palworldu urychleně hledají posily

Obrovský úspěch je současně i velkým problémem. Studio přijímá na všech pozicích

Zdroj: Pocketpair
11. 2. 2024
Název: Palworld Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Od vydání hry Palworld neuplynul ani celý měsíc a vývojáři z japonského studia Pocketpair musí řešit další problémy. Ty aktuální se ale paradoxně netýkají samotné hry, serverů či jiných nedostatků, nýbrž dalšího vývoje a hlavně podpory. Nečekaný úspěch, vyjádření například více než 19 miliony hráčů, kteří si hru vyzkoušeli, nebo více než 2 miliony lidí, kteří si hru pustili v jednu chvíli na Steamu, má za následek značný nedostatek pracovních sil, které by stačily mohutnou poptávku po vylepšeních a dalších přídavcích do hry uspokojit.

Vývojáři dali o situaci vědět prostřednictvím Twitteru (přes PC Gamer) a uvedli, že ačkoliv mají spoustu nápadů, co do Palworldu přidávat, nemají jednoduše dostatek lidí, kteří by tyto změny byli schopní realizovat. „Nabíráme na všechny pozice, hledáme ale především plánovače a programátory,“ uvedli vývojáři ve strojově přeloženém příspěvku. Potvrdili rovněž, že nejsou příliš vybíraví a nepožadují specifickou zkušenost s nějakým enginem. „Pokud máte zájem pracovat na vývoji úplně nové hry, přihlaste se,“ vybízí pak zástupci studia Pocketpair v závěru.

Na stránkách s inzeráty pak studio uvádí, že si svých zaměstnanců velmi cení, nenechává je pracovat přesčas a dává jim volnost v nastavení pracovní doby. Jednotliví vedoucí se pak nemají uchylovat ke standardním postupům ve smyslu organizace práce a kladení důrazů na obvyklé body denní agendy, jako tomu je v jiných studiích. Tady se Pocketpair i v souvislosti s Palworldem odvolává třeba na velmi specifický vývoj her jako Fortnite či Minecraft a naznačuje, že právě týmy odpovědné za tyto tituly nepodléhají žádným tabulkám, a Pocketpair na tom není jinak.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru