Gotham Knights (Batman), Warner Bros. Interactive Entertainment, Vývojáři chtějí vylepšit framerate Gotham Knights

Vývojáři chtějí vylepšit framerate Gotham Knights

Neslibují ovšem žádný režim výkonu, ale obecně lepší stabilitu fps na konzolích i na PC

27. 10. 2022
Název: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 21. 10. 2022

Jedním z častých bodů kritiky u Gotham Knights se stal výkon hry, a to nejen na konzolích. Autoři hry ze studia WB Games Montréal ale nedávají samozřejmě od titulu ruce pryč a na zpětnou vazbu reagují. Chystaný patch se má pokusit výkon vylepšit. Na PC už je poslední update venku, na PS5 a Xbox Series má teprve dorazit. Ale autoři pracují na větším patchi, který by měl zážitek celkově vylepšit a konkrétně na konzolích dopřát majitelům stabilnější framerate.

Přesný seznam oprav posledního PC updatu můžete najít zde. Do konce týdne obdobný vyjde na konzole, ale ten větší chystaný zatím žádný přesný termín bohužel nemá. Vývojáři jen vyzvali fanoušky, aby všechny bugy a anomálie, na které narazí, hlásili na příslušné stránce podpory, což jim usnadní práci.

Teď můžeme jen spekulovat, ale když autoři mluví o stabilnějším frameratu na konzolích, pravděpodobně tím myslí situace, kdy se hra zadýchává a nedosáhne ani na avizovaných 30 fps. To je třeba případ jízdy na motorce. Nic ovšem nenasvědčuje tomu, že by se chystali nabídnout režim 60 fps, po kterém hráči volají. Alespoň zatím. Dříve se vyjádřili v tom smyslu, že to povaha kooperace a detailní město neumožňují, i když mně ani po dokončení hry není jasné, co má být tou brzdou. Čím se Gotham Knights tak liší od jiných open world her, které na současných konzolích nabízejí režim výkonu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru