9-Bit Armies: A Bit Too Far, Petroglyph Games, Vyšla nová strategie od Petroglyph Games

Vyšla nová strategie od Petroglyph Games

Autoři remasteru Command & Conquer a Star Wars: Empire at War spustili early access

Zdroj: Petroglyph Games
26. 2. 2024
Název: 9-Bit Armies: A Bit Too Far Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Minulý týden jsme tu měli novou českou retro real-time strategii Shrot od Spytihněva a teď si představíme další zajímavý titul pro fanoušky klasických RTS. Studio Petroglyph Games založili veteráni Westwood Studios a na kontě má kromě jiného strategie Star Wars: Empire at War, Grey Goo, Conan Unconquered a nebo Command & Conquer Remastered Collection. Před pár dny vydal tým v early accessu novou hru 9-Bit Armies: A Bit Too Far.

Jedná se o RTS, v níž budeme bojovat na zemi, ve vzduchu i na vodě. Autoři nás lákají na voxelové válčení a už v rámci early accessu jsou k dispozici obě znepřátelené frakce a kampaň. Zahrát si můžete také skirmish nebo se pustit do boje on-line na několika mapách a v několika režimech. Autoři plánují přidávat další funkce do multiplayeru a také druhou kampaň. Samozřejmě budou naslouchat také zpětné vazbě od hráčů. Přibudou rovněž replaye, denní výzvy a další podpora modů.

Ve hře můžeme budovat i ničit, už nyní láká na 12 misí nebo kooperaci. Vše má být snadné na pochopení, ale o to náročnější na skutečně mistrovské zvládnutí. Prostě klasika. Hratelnost by pak měla kráčet ve šlépějích žánrových klasik. Ale vůbec nejlépe uděláte, když se podíváte na nějaké z videí. Titul přitom nespadl jen tak odnikud. Novinka navazuje na starší sérii 8-Bit Armies, 8-Bit Hordes a 8-Bit Invaders! z roku 2016.

Normálně se hra prodává za necelých 20 eur, teď stojí dočasně jen 17,5 eura. Autoři si zajím nejsou jistí, zda po vydání plné verze titul zdraží. Záležet podle nich bude i na množství přidaného obsahu, který hru ještě rozšíří. K dispozici je rovněž soundtrack nebo bundle obsahující hru i soundtrack. Jak dlouho titul stráví v programu předběžného přístupu, autoři nechtějí odhadovat.

Strategie 9-Bit Armies: A Bit Too Far má zatím na Steamu jen pár recenzí, vyšla ostatně teprve 23. února, ale zatím ji doporučuje 93 procent uživatelů, což je solidní start. Uvidíme, jak si povede v budoucnu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru