Kubikon 3D, KUBI Games, Vyšla nová česká hra Kubikon 3D

Vyšla nová česká hra Kubikon 3D

Logický titul od autora 1428: Shadows over Silesia láká na desítky úrovní i editor

Zdroj: KUBI Games
24. 5. 2024
Název: Kubikon 3D Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 23. 5. 2024

Ve čtvrtek vyšla nová česká hra Kubikon 3D. Jedná se o logický titul od Petra Kubíčka, který najdete na Steamu, Epic Games Storu i GOGu. Na Steamu se normálně bude prodávat za 10 eur, ale teď je v akci za 9 eur. Na EGS novinka stojí 210 korun. A na GOGu ji najdete za 10 dolarů. Před koupí můžete navíc vyzkoušet bezplatné demo.

Kubikon 3D jsme si na Vortexu opakovaně představili a ukázali si ho i ve streamu, takže si celý projekt na tomto místě připomeneme jen telegraficky. Je to barevná hra s kostkami, kterou Petr Kubíček vytvořil jako menší projekt po 1428: Shadows over Silesia. Na hráče čekají desítky úrovní a své vlastní si můžete vytvořit i v editoru a sdílet je s ostatními.

Obsah se bude rozrůstat i po vydání také oficiální cestou. Formou bezplatných updatů dorazí další úrovně a autor plánuje rovněž DLC, která kromě nových úrovní přinesou i nová prostředí a mechaniky. Titul nabízí českou lokalizaci.

Petr Kubíček vedle Kubikonu 3D dál pracuje rovněž na 1428: Shadows over Silesia. Rozšíření s podtitulem Turnaj na Medvědí Skále by mělo vyjít ve třetím čtvrtletí tohoto roku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru