Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, Activision, Vylepšený Tony Hawk přilétne na next-gen konzole i Switch

Vylepšený Tony Hawk přilétne na next-gen i Switch

Za upgrade hráči zaplatí 10 dolarů. Deluxe bundle kromě grafiky nabídne i pár bonusů

Zdroj: Activision
24. 2. 2021
Název: Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 4. 9. 2020

Spekulace se opět potvrdily. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 míří na další platformy, jak fanoušci doufali. Konkrétně se dostane na next-gen konzole v nativní verzi a také na hybridní Switch od Nintenda. Na systémech PlayStation 5 a Xbox Series bude nativní verze k dispozici už 26. března. Na Switch Tony Hawk doskočí později v letošním roce.

Next-gen verze vylepšených prvních dvou dílů nabídnou řadu technických novinek. Hráči budou mít na výběr mezi 120 fps při rozlišení 1080p a 60 fps u 4K. U nejvýkonnějších konzolí PS5 a Series X je 4K nativní, v případě Series S se obraz renderuje v rozlišení 1440p a upscaluje do 4K.

Těšit se můžeme na ostřejší dynamické stíny, odrazy, odlesky i vylepšené textury. Autoři přitom slibují další blíže neupřesněná vylepšení prohlubující atmosféru. Upgrade na nové konzole však nebude pro stávající majitele zadarmo, pokud byste si mysleli, že by si to hra vydaná teprve loni na podzim zasloužila.

Za takzvaný Cross-Gen Deluxe Bundle zájemci zaplatí 10 dolarů. V rámci něj se navíc mohou těšit na tajnou postavu jménem Ripper, retro výbavu do režimu Create-A-Skater a retro skiny pro některé hvězdy, jako jsou Tony Hawk, Steve Caballero a Rodney Mullen. Placenému upgradu se vyhnou jen ti, kdo už dříve investovali do digital deluxe na PS4 a Xboxu One.

Bohužel v případě diskové verze lze upgradovat jen z PS4 na PS5, na Xboxu tato možnost není, což je zvláštní. Uloženou pozici půjde přenést na nové konzole. Další podrobnosti o tomto procesu najdete na oficiálním webu. Deset dolarů navíc si Activison účtoval i za cross-gen bundle akce Call of Duty: Black Ops Cold War.

Jde už o druhé podobné oznámení od stejného vydavatele v tomto měsíci. Začátkem února Activision oznámil, že Crash Bandicoot 4 dorazí na PC, Switch i next-gen konzole. V tomto případě je ovšem upgrade zdarma.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru