Disney Epic Mickey: Rebrushed

Vylepšený Epic Mickey vyjde v září

Vydavatel spustil předobjednávky a láká na novou verzi čerstvým trailerem

Zdroj: THQ Nordic
25. 6. 2024
Název: Disney Epic Mickey: Rebrushed Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 24. 9. 2024

Společnost THQ Nordic oznámila, kdy vyjde hra Disney Epic Mickey: Rebrushed od studia Purple Lamp. Vylepšená verze titulu pro Wii z roku 2010 původně od studia Junction Point Studios dorazí na trh 24. září. Společně s touto informací se spustily už tradičně také předobjednávky. Hra míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch a bude se prodávat za 60 dolarů. Tedy alespoň v základní verzi.

Vydavatel hru nazývá věrným remakem, který vznikl ve spolupráci s Disney Games. Kdo si hru předobjedná, může se těšit na balíček kostýmů zdarma. Hráči na konzolích navíc díky předobjednávce dostanou ke hře přístup o 24 hodin dříve. Na PC se to ale vztahovat nemá. Pro největší fanoušky pak vydavatel přichystal exkluzivní krabicovou sběratelskou edici, která obsahuje řadu dalších lákavých bonusů. Prodávat se bude za 200 dolarů.

Podrobněji se můžete na obsah sběratelky podívat v novém videu. Představuje i zmíněné kostýmy, které jsou samozřejmě inspirované slavnými příběhy populárního myšáka. Původní hru vytvořil slavný herní vývojář Warren Spector a podílel se i na její nové verzi. Zatímco originál poháněl engine Gamebryo, remake vsadil na oblíbený Unreal Engine. Druhou šanci si titul určitě zaslouží, uvidíme, zda si povede lépe než kdysi. Verze pro Wii sbírala slušné známky, ale prodejně jako exkluzivita příliš nebodovala a brzy na ni hráči zapomněli. O moc lépe si nevedlo ani pokračování Epic Mickey 2: The Power of Two, které už v letech 2012 a 2013 zamířilo na všechna tehdy relevantní zařízení.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru