Cyberpunk 2077, CD Projekt, Vyhlášení soutěže o Cyberpunk 2077 a oficiální lorebook

Vyhlášení soutěže o Cyberpunk 2077 a oficiální lorebook

Jedna z nejočekávanějších her letošního roku klepe na dveře, tady jsou vítězové naší soutěže

Zdroj: CD Projekt RED
4. 12. 2020
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Na začátku týdne jsme ve spolupráci se společností Playman a nakladatelstvím Crew spustili na našem webu a současně sociálních sítích soutěže o tři hry Cyberpunk 2077 a dva oficiální lorebooky Svět Cyberpunku 2077. Správné odpovědi bylo možné zasílat do dnešního poledne, ať už jste soutěžili na našem webu či sociálních sítích, a protože spoustu z vás příchod hry netrpělivě vyhlíží, neotáleli jsme ani s vyhlášením. Než ale přejdeme k výhercům, tady jsou správné odpovědi.

1) Jak se jmenovala developerská firma, ze které odešel Richard Night, než se pustil do budování nového města?
Otázka na rozjezd, jejíž odpověď je jednoznačná. Pohledem do odkazované ukázky z průvodce světem Cyberpunku 2077 jste mohli vyčíst, že ona developerská společnost nesla jméno Halsey, Ferris a Night.

2) Jak se jmenovala původní osada, na jejíchž základech stojí Night City?
Druhá otázka byla zároveň i menší chyták, testující vaší pozornost. Jak se v ukázce z lorebooku jasně uvádí, „malá zanedbaná osada u hranic mezi Severní a Jižní Kalifornií“ se jmenovala Morro Bay. Samotnou odpověď Coronado City jsme neuznali, protože to je už název Nightova projektu a současně město samotné, byť dále rostlo a následně převzalo jméno Night City.

3) V jakém roce se ve městě odehrál jaderný incident?
I na tomto místě jsme přímo vycházeli z lorebooku, který uvádí, že blíže nespecifikovaný incident se v Night City stal v roce 2023. Přesné datum jsme nepožadovali, ale pochopitelně nebylo na škodu jej uvést – 20. srpna.

Teď už ale k výhercům podle jednotlivých míst, kde dílčí části soutěže probíhaly. Jen připomínáme, že na webu jsme soutěžili o kombo hra + lorebook, na Instagramu a Twitteru jsme vám nabídli samotnou hru a na Facebooku zmiňovanou knihu. Šťastnými výherci jsou:

Výherci soutěže

Vortex.cz: Tomáš Kovář, hra + lorebook
Instagram: step_xiv, hra
Twitter: Igor Borbaš, hra
Facebook: Tomáš Nožka, lorebook

Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat s detaily ohledně adresy a vybrané verze hry. Vám ostatním pak děkujeme za hojnou účast – do soutěže o Cyberpunk 2077 se zapojilo v součtu téměř tisíc lidí!

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru