Hyenas, Sega, Vydejte se do „New Yorku“ v alfaverzi Hyenas

Vydejte se do „New Yorku“ v alfaverzi Hyenas

Creative Assembly lákají na svou lootovací sci-fi akci. Pořádají další kola testování

Zdroj: Creative Assembly
19. 1. 2023

Sci-fi akce Hyenas od britského studia Creative Assembly, které má na kontě ceněný survival horor Alien: Isolation a především oblíbenou historickou strategickou sérii Total War, mi zatím přijde poněkud “neviditelná”. Její představení jako by hráče příliš nenadchlo a od té doby se na tom – soudě alespoň podle našeho pozorování a statistik – moc nezměnilo. A tak není divu, že její autoři pracují na tom, aby si přeci jen fanoušky získali. Na multiplayerovou first person střílečku teď lákají prostřednictvím představení nové mapy.

Už tento víkend se zájemci mohou dostat mezi první hráče, kteří otestují mapu nazvanou We Took Manhattan. Bude součástí alfaverze 1.11 a k dispozici má být od pátku od 18 hodin našeho času. Test pak skončí v pondělí 23. ledna v 10 hodin našeho času. Autoři vyzývají hráče, aby se pokusili na mapě identifikovat co nejvíc referencí a povědomých míst od cedule Wall Street až po Brooklynský most. Čerstvé video prezentuje novinku poměrně pěkně a za doprovodu stylové hudby.

Mapa má ve smyslu struktury přijít s kompaktnějším soubojem než starší aréna Greed is Good, kterou si testující vyzkoušeli dřív. V samotném srdci mapy pak stojí slavná socha Svobody. Hráči se tu budou utkávat o upomínkové newyorské předměty a nasávat atmosféru jednoho nejznámějších měst na světě. Účastníci alfy se mají podělit o své zážitky a sdílet zpětnou vazbu, aby pomohli formovat podobu finální hry. Poslouží k tomu Disrcord Hyenas.

Vývojáři přitom slibují, že mají na cestě další novinky a v nadcházejících měsících uspořádají čtyři další alfatesty. Lákají současně, že budou mít překvapení i pro ty hráče, kteří se budou k Hyenas vracet. Další kola testů se uskuteční od 17. do 20. února, od 10. do 13. března a od 31. března do 3. dubna. Možnost si titul v předstihu osahat mají zatím jen hráči na PC, i když Hyenas míří také na PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series. Na ně však zjevně dojde později. Pokud hrajete na Windows, můžete se zkusit zaregistrovat na oficiálním webu.

Autoři obecně slibují boje v nulové gravitaci, přetahování o cenných merch a nebezpečné úniky. Týmy se tu budou snažit získat popkulturní loot, který je v budoucnosti cennou komoditou. Více podrobností o Hyenas najdete v našich starších článcích. Také se můžete podívat na naše dojmy z loňského Gamescomu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru