New World, Amazon Game Studios, Vydání MMO New World se už potřetí odkládá

Vydání MMO New World se už potřetí odkládá

Herní divize Amazonu slibuje velké věci, ale zatím se jí nedaří. Můžete zkusit uzavřený test

Zdroj: Amazon Game Studios
17. 2. 2021
Název: New World Vývojář: , Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 28. 9. 2021

Ambiciózní, ale poněkud problematické MMO New World od Amazonu se opět odkládá. Jde už o třetí posun vydání. Původně hra měla vyjít už loni v květnu, pak v srpnu a naposledy začátkem tohoto roku. Aktuálně stanovili vývojáři termín “invaze” na 31. srpna s tím, že potřebují další čas navíc. Příležitost vyzkoušet hru ale bude přeci jen dřív.

Do alfy se můžete zkusit přihlásit na oficiálním webu, autoři pravidelně zvou nové hráče.

Alfaverze se rozšíří o evropské servery už 30. března a následovat bude beta pro předobjednávající, která se má spustit 20. července. Do alfy se můžete zkusit přihlásit na oficiálním webu, autoři pravidelně zvou nové hráče. Vývojáři chtějí do příchodu betaverze implementovat nové endgame funkce i obsah a celkově vyladit zážitek po všech stránkách, jak už tomu tak v podobných případech bývá.

Pokud se dostanete do betatestu, tým láká na novou oblast Ebonscale Reach, instancovaná dobrodružství pro pět hráčů nazvaná Expedice nebo bitvy 20v20 hráčů v novém režimu Outpost Rush. Týmy tu budou bojovat o pevnosti a strategické zdroje.

New World je jedna z prvních velkých her od Amazon Game Studios po neúspěchu akce Crucible a průměrné závodní hře The Grand Tour Game. Hráči mají v kulisách 17. století kolonizovat fiktivní zemi inspirovanou Amerikou. Příběh je zasazen na smyšlený ostrov v Atlantickém oceánu jménem Aeternum. Vývoj hry byl oznámen už v září 2016 spolu s Crucible a Breakaway, který už je zrušený.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru