Comanche (2020), THQ Nordic, Vychází plná verze vrtulníkové akce Comanche

Vychází plná verze vrtulníkové akce Comanche

Dokončovalo ji brněnské studio Ashborne Games. Souboje si užijete s českými titulky

Zdroj: THQ Nordic
26. 8. 2021
Název: Comanche (2020) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: Žánr:

Po roce a půl stráveném v programu předběžného přístupu vylétá vrtulníková akce Comanche vstříc plné verzi, která bude dostupná už v průběhu dnešního dne. Hra, na které původně pracovalo studio Nukklear, se následně dočkala péče od nového brněnského týmu Ashborne Games, které bylo založeno teprve nedávno coby další studio THQ Nordic. V Brně se pracovalo na dokončení hry, interiérech vrtulníků a singleplayerovém režimu Conflicts, který je nezávislý na příběhové kampani a předkládá sadu bojových výzev v odlišném prostředí. Na dnešní den připravené vydání s sebou přináší sedm nových misí do zmiňovaného módu, v nichž si navíc budete moci vyzkoušet i jiné varianty titulární bojové helikoptéry. Na scéně se rovněž objevují dvě nové zbraně – smrtelné elektromagnetické dělo a odpalovače mezikontinentálních balistických raket, které je nutné zničit ještě před tím, než by mohly způsobit vážné škody.

Jak vývojáři upozorňují v tiskové zprávě, mnoho misí obdrželo i vizuální vylepšení, což by se mělo projevit nejen na grafice jako takové, ale například i díky novému nastavení světla také na celkové atmosféře soubojů. Do hry rovněž přibyly i slibované lokalizace nad rámec angličtiny, kam spadají i české titulky, o něž se zasloužili právě vývojáři z Ashborne Games. Hra je rovněž plně kompatibilní se všemi doprovodnými sběratelskými prvky, jako jsou achievementy či sběratelské kartičky na Steamu. „Comanche je nyní v plné síle. Jsme velmi vděční za vaší zpětnou vazbu během období předběžného přístupu, velmi si jí vážíme a umožnila nám hru s každou aktualizací vylepšovat,“ děkují pak lidé z Ashborne Games a nepochybně i Nukklear na dálku celé komunitě.

Pokud vás Comanche zajímá víc, zahrát si můžete bezplatné demo, nabízíme pochopitelně také archiv našich článků a stream, ve kterém jsme si ukázali příběh i zmiňovaný režim Conflicts. Nechybí ovšem ani multiplayer v podobě módů Infiltrace a Černá skříňka, ve kterých bojujete ve čtyřech proti čtyřem, resp. všichni proti všem v duchu klasického módu team deathmatch. Comanche se prodává za 20 eur na Steamu a GOGu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru