Polylithic, Polyperfect, Vychází nová česká hra Polylithic

Vychází nová česká hra Polylithic

Cesta do pravěku v digitální verzi debutuje v programu předběžného přístupu

Zdroj: Polyperfect
9. 11. 2023
Název: Polylithic Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Dnes vychází nová česká hra Polylithic. Titul od zlínského studia Polyperfect vstupuje do programu předběžného přístupu na Steamu. Jedná se o survival craftovací hru, která nás vezme do pravěku. Naším úkolem bude zachránit kmen, která postihla záhadná choroba. Cena Polylithicu je stanovena na 15 dolarů, ale launch doprovází patnáctiprocentní zaváděcí sleva.

Pokud jde o zmíněný early access, hra by v něm měla strávit přibližně rok. Plná verze pak nabídne ještě bohatší zážitek. Přibudou další funkce, úkoly, možnost upravit postavu, další zvířata i krajinky. Dokončen přirozeně bude také hlavní příběh. Už v tuto chvíli si ale můžete užít první éru věnovanou lovcům a sběračům. Můžete craftovat, stavět a fungují i survival mechanismy. K dispozici jsou také questy a systém počasí. S tím, jak se hra bude dokončovat, může vzrůst také její cena, upozorňují autoři. Už nyní je ale Polylithic ve vývoji přibližně tři roky. Kompletní seznam dostupných a plánovaných funkcí najdete níže.

Zdroj: Polyperfect

Na hru láká rovněž nová upoutávka, která představuje základní hratelnost a mechanismy. Další podrobnosti pak najdete na Steamu nebo v našem archivu. Titul jsme si nedávno zkusili i v rámci speciálního streamu českých a slovenských her.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru