Vortex slaví třetí narozeniny

Od jednoho pořadu až k vlastnímu studiu. Děkujeme, že se s námi točíte ve víru videoher

Zdroj: Vortex

Před třemi lety se zrodil Vortex. Byl to název, jediný pořad a tři kamarádi ve vypůjčeném studiu. Dnes už je, jak doufáme, synonymem pro poctivý herní magazín, který vás baví každý den textem i videem. Stále ho ale tvoří kamarádi, kteří si přejí, aby se všichni, kdo Vortex navštěvují, čtou a sledují, cítili jako členové jedné party. Proto nám od počátku tolik záleží na tom, abyste věděli, kdo k vám mluví, ať už na webu anebo na YouTube.

Vortex tvoří malý tým, ale má ambici se měřit jen s těmi největšími. Podobně jako hry, o kterých píšeme a mluvíme, i náš projekt zčásti spoléhá na vaši podporu. Bez ní bychom se v náročných časech neobešli. Naše mikrotransakce jsou zcela dobrovolné, ale pomáhají nám stále růst a pokračovat v práci. I díky vám a vašim příspěvkům jsme se mohli přestěhovat do vlastního studia, požádat o pomoc další kolegy a rozšířit obsah, který pro vás chystáme.

Za uplynulé roky jsme pro vás natočili skoro 1300 videí, napsali bezpočet písmenek a cestovali klidně přes půl světa kvůli jediné demoverzi.

Do nového studia s námi cestovalo vybavení ze Zetka, abychom nezapomněli, odkud jsme přišli. Vortex by se totiž nikdy neroztočil na plné obrátky nebýt toho, že nám dali důvěru vedle vás i naši partneři. Nebýt jich, nemohli bychom se dnes soustředit výhradně na obsah, který pro vás připravujeme. A my si na oplátku zakládáme na tom, abyste od nás vždy dostali prvotřídní servis. Abyste věděli, že se vždy snažíme odvést maximum, protože nám záleží na Vortexu i na vás. A jedno bez druhého by nefungovalo.

Na 50 tisíc fanoušků na YouTube jsme dosáhli tak náhle, že nás to samotné překvapilo. Za uplynulé roky jsme pro vás natočili skoro 1300 videí, napsali bezpočet písmenek a cestovali klidně přes půl světa kvůli jediné demoverzi. I když nám občas práce padá na hlavu, nikdy u toho neztrácíme radost. Chceme totiž, abyste se i vy dobře bavili a nepochybovali o tom, že děláme to, co nás těší. A v neposlední řadě stále připravujeme náš vidcast. Ten, který v polovině září 2017 vše odstartoval. Stále se točíme ve víru videoher…

Jo a pořád jsme si v redakci nezapojili televizi. Protože herní novináři v práci nikdy nehrají.

Pokud se vám Vortex líbí, připojte se k našim předplatitelům a podpořte nás. Moc vám děkujeme.


Nahlásit chybu v článku

28

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru