Metal Gear Solid Δ: Snake Eater, Konami, VGC upozorňuje na další stopu vedoucí k remaku MGS3

VGC upozorňuje na další stopu vedoucí k remaku MGS3

Jeden ze zaměstnanců společnosti Virtuos pracuje na projektu, kterým může být Snake Eater

Zdroj: Konami
11. 10. 2021

Během víkendu se objevila další indicie, že by studio Virtuos mohlo pracovat na remaku Metal Gear Solidu 3, jak nedávno informoval magazín Video Games Chronicle. Jeden ze zaměstnanců potvrdil na svém profilu na síti LinkedIn, že pracuje na AAA remaku a ve vývoji by měl být už od roku 2018. Hra má mířit na různé platformy.

Samotný magazín VGC říká, že tahle zmínka se může, ale nemusí vztahovat k jeho zákulisním informacím. Samotná skutečnost, že o tom píše, ale pravděpodobně znamená, že má vše potvrzené od zdrojů, které ho informovali o tomto projektu poprvé. VGC tvrdí, že Konami plánuje vylepšit i další hry ze série Metal Gear Solid, a to přirozeně vedle spekulací, že do hry znovu japonský vydavatel vrátí i Castlevanii a Silent Hill.

Společnost Virtuos má na kontě obrovské množství portů a remasterů. Sice si nevydobyla takové jméno jako Bluepoint Games svými prominentními projekty, ale rozhodně jde o jednoho z nejznámějších hráčů na tomto poli. Virtuos se podíleli na Assassin’s Creed: The Ezio Collection, Batman: Return to Arkham, remasteru L.A. Noire, Dark Souls: Remastered, Starlink: Battle for Atlas pro Switch nebo The Outer Worlds pro Switch, i když zrovna tento port čelil poměrně značené kritice.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru