Aliens: Fireteam Elite, Focus Entertainment, Vetřelci a Hood se těší z nových postav

Vetřelci a Hood se těší z nových postav

Aliens: Fireteam Elite rozšířil mariňák se štítem a Robinovu tlupu orientální Eidaa

Zdroj: Cold Iron Studios
9. 9. 2021
Název: Aliens: Fireteam Elite Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 24. 8. 2021

Pokud jste ještě nezlomili hůl nad vetřelci od Cold Iron Studios, mohla by vám udělat radost informace, že kooperativní akce Aliens: Fireteam Elite se rozšířila o novou postavu. V rámci první sezóny do hry dorazila třída Phalanx a je k dispozici všem hráčům úplně zdarma. Přichází s novými zbraněmi, kosmetickými předměty a hlavně skládacím štítem. Pokud ho však chcete používat, musíte se spoléhat výhradně na jednoruční zbraně. Všechno má svou cenu.

Nová sezóna ale neláká jen na bezplatný obsah, ale také ten placený. DLC Wey-Yu Armoury obsahuje dvanáct skinů, další potisky na zbraně, nové emoty, challenge karty i doplňky, kterými můžete ozdobit hlavu svého hrdiny. Toto rozšíření se prodává přibližně za 10 eur. Každopádně autoři prozíravě neuzamkli novou postavu za paywall.

Aliens: Fireteam Elite však není jedinou multiplayerovou akcí, která se dočkala nového rozšíření a příspěvku v podobě čerstvé postavy. Tou další je shodou okolností opět hra z portfolia společnosti Focus Entertainment a znovu jde navíc o titul, který rozhodně neudělal takovou díru do světa, jak si jeho autoři před vydáním představovali.

V rámci první sezóny se totiž do PvPvE akce Hood: Outlaws & Legends od studia Sumo Digital podívala nová postava. K boji se přidává Eidaa, která ovládá meč i čáry. Je to hybridní hrdinka, která má sice nižší zdraví, ale pyšní se třeba ultimátkou v podobě kouzelného štítu, kterým se ubrání veškeré nepřátelské střelbě. Společně s ní navíc do hry rovněž dorazily tři nové co-op mapy pro režim State Heist. To je nový kooperativní mód, který je podle autorů zaměřený víc na stealth, ale tak trochu popírá původní myšlenku, protože jde o PvE režim.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru