City of Atlantis, CreativeForge Games, Games Operators, Ve strategii City of Atlantis postavíme bájnou Atlantidu

Ve strategii City of Atlantis postavíme bájnou Atlantidu

Budeme hledat a chránit vědění celého světa. Musíme se ubránit nepřátelům i tsunami

Zdroj: CreativeForge Games
8. 6. 2021

Mám radost, že mohu prohlásit, že historické budovatelské strategie prožívají nový zlatý věk. Dalším důkazem je i hra City of Atlantis. Ve strategii s prvky survivalu budeme stavět legendární Atlantidu. Toto místo mělo podle mýtů dalece převyšovat ostatní tehdejší známé civilizace, zda tomu tak bude i ve hře, záleží jen na vás.

Město budeme plánovat, budovat, rozšiřovat a rozvíjet podle svého uvážení. Svou metropoli a společnost musíte však nejen budovat, ale také chránit. Ať už před nepřáteli, anebo přírodními živly. Před tsunami se například bráníte za pomoci bariéry. Nepřátelské armády z řad Řeků a Egypťanů zase musíte odrazit s pomocí obranných prvků. Musíte také zamezit šíření smrtelných chorob.

Jako kdyby sama záchrana vašich životů nestačila, vaším úkolem je objevit a uchovat vědění celého světa.

Podobně jako v jiných titulech tohoto typu bude hrát klíčovou roli plánovaní a management. Musíte být maximálně efektivní v produkci, ale také v transportu komodit. A starat se přirozeně rovněž o svou populaci. Život strážců Atlantidy má prý nevyčíslitelnou cenu. Jejich práci nesmí nikdo a nic ohrozit.

Přežití vašeho města bude prioritou, koneckonců snažíte se odvrátit zkázu, které měla padnout za oběť skutečná Atlantida. Neděláte to ale jen tak bezcílně. Jako kdyby sama záchrana vašich životů nestačila, vaším úkolem je objevit a uchovat vědění celého světa. Z toho důvodu budete trénovat, vybavovat a vysílat na cesty hrdiny, kteří vyrazí za kopečky, aby nasbírali vědomosti o kultuře, historii, právu, umění i umění. Pro takovou misi musíte vybrat ty nejvhodnější kandidáty a poklad, který přinesou, přeci nemůžete nechat skončit na dně moře.

Musíte zajistit, aby se Atlantida nepotopila. Čím bude město lépe navrženo, tím efektivnější bude a zvýší se váš příjem. Špatná rozhodnutí a zanedbávání problémů vám naopak mohou přivodit zkázu. Vaši obyvatelé potřebují suroviny, nástroje i bezpečí. Náhrada lidí je prý tím nejtěžším, protože jejich vzdělání a zkušenosti nás přijdou draho. A mohou vynikat v různých oborech a oblastech činnosti.

City of Atlantis vytváří týmy Gambit Games Studio a MeanAstronauts. Vydavatelem jsou společnosti CreativeForge Games a Games Operators. Hra míří na PC a zatím nemá stanovené ani předběžné datum vydání.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru