Workers & Resources: Soviet Republic, 3Division, Ve slovenské strategii Soviet Republic přistávají helikoptéry

Ve strategii Soviet Republic přistávají helikoptéry

Po letadlech se vaše vlast začne opírat také o vrtulníky. Pomáhají stavět i chránit životy

Zdroj: 3Division
26. 5. 2021
Název: Workers & Resources: Soviet Republic Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Slovenská budovatelská strategie Workers & Resources: Soviet Republic se opět rozrůstá. Včera do hry od studia 3Division dorazil nový update, který přináší helikoptéry, které se mohou podílet na budování, transportu pacientů i hašení požárů. Kromě toho se hra dočkala nových nadchodů i podchodů, podzemního vedení nebo možnosti lépe budovat dálnice.

Ekologická iniciativa v socialistickém podání?

Energetickou soběstačnost můžete vašemu socialistickému ráji zajistit díky větrným a solárním elektrárnám. Pokud vám ovšem bude přát počasí a nebude třeba pršet, což je současně nový efekt. Slunce je nyní navíc dynamické, a dočkáte se tak nového nasvícení celé scenérie. Třeba jednou poručíte i větru a dešti, jak se na takovou pokrokovou zemi sluší a patří.

Můžete stavět nové zahnuté mosty a podle autorů v aktualizované verzi najdete spoustu dalších menších novinek a vylepšení. Ostatně stačí se podívat na video, abyste si udělali pěkný obrázek o tom, jak pěkně se možnosti hry rozrůstají. Jde o opravdu komplexní tycoon pro ty, kteří se nebojí jít skutečně do hloubky.

Hra Workers & Resources: Soviet Republic vstoupila do programu předběžného přístupu na Steamu v březnu 2019 a stala se jednou z nejprodávanějších nových značek na tomto poli. Ale nechme promluvit samotné hráče. Ze všech recenzí na Steamu hodnotí titul kladně 91 procent lidí. Hodnocení za poslední měsíc ale ukazuje dokonce 96 procent pozitivních ohlas. Steam tak označuje hodnocení za extrémně kladné.

Hra se v tuto chvíli prodává za 25 eur a jak to tak vypadá, ještě nějakou dobu v early accessu stráví. Vzhledem k tomu, jak ale její obsah bobtná, by to nikomu nemělo vadit. Po vydání plné verze se může změnit i její cena. Předběžný přístup si autoři osahali a osvědčil se jim už u předchozí hry Air Missions: Hind. No vida, i ty vrtulníky si sem nakonec našly cestu…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru