Ve hře Chronos s každou smrtí hrdina zestárne o jeden rok

Autoři Darksiders III chystají prequel From the Ashes. S věkem budeme měnit způsob boje

Zdroj: Gunfire Games
11. 9. 2020

Vývojáři ze studia Gunfire Games (Darksiders III) a společnost THQ Nordic lákají hráče na prequel Remnant: From the Ashes. Má jít o atmosférické RPG, v němž se hlavní hrdina snaží zachránit svou zemi před velkým a prastarým zlem. Budeme zkoumat tajemný labyrint, který má velmi zajímavou vlastnost. Smrt tu neznamená konec. Pokaždé když protagonista zemře, ztratí ale rok života. Odtud také pochází název Chronos: Before the Ashes.

Dobrodružství započneme coby mladý, hbitý a rychlý rek, zatímco později možná zmoudříme a budeme víc tíhnout k magii.

Autoři slibují zkombinovat prvky adventur a RPG. Lákají nás na komplexní soubojový systém s řadou zbraní a schopností. A především na zmíněný mechanismus stárnutí, který s každou smrtí nechá zestárnou hrdinu o další rok. Hráči se tak musí údajně přizpůsobit postupnému stárnutí, jak budou procházet hrou.

Dobrodružství započneme coby mladý, hbitý a rychlý rek, zatímco později možná zmoudříme a budeme víc tíhnout k magii. Zdá se tak, že si postupně budeme muset osvojit i odlišné způsoby taktiky a boje. Náš zpočátku mladý hrdina musí prozkoumat samotný labyrint, který je plný obávaných tvorů a náročných hádanek. Pokaždé když selže, je z něj vykázán a musí rok čekat na návrat.

Titul Chronos: Before the Ashes je založen na VR exkluzivní hře Chronos z roku 2016, ale byl optimalizován pro všechny platformy bez nutnosti používat headset. Původně vyšel exkluzivně na Oculus Rift. Chronos: Before the Ashes míří na PC, PS4, Xbox One, Switch i Stadii a vyjde už 1. prosince.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru