Ve filmu Uncharted si zahraje i Antonio Banderas

Ve filmu Uncharted si zahraje i Antonio Banderas

Sony potvrdila jméno sedmého režiséra. Snímek by měl mít premiéru přesně za rok

3. 3. 2020

Od roku 2009 si na filmové adaptaci Uncharted vylámalo zuby už šest režisérů. Tím posledním, který by měl snímek skutečně přinést do kin, je nakonec opravdu Ruben Fleischer, jak už se dříve spekulovalo. Režisér filmů Zombieland nebo Venom ale podle magazínu Variety přizval na palubu další zajímavou hvězdu. Vedle Toma Hollanda (mladý Nathan Drake) a Marka Wahlberga (Victor „Sully“ Sullivan) se ve filmu objeví i Antonio Banderas. Známý španělský herec má na kontě snímky jako Desperado, Zorro: Tajemná tvář, Frida nebo Interview s upírem.

Kromě něj se seznam účinkujících rozrostl také o dvě ženy. Tati Gabrielle můžete znát ze seriálu Sabrinina děsivá dobrodružství a Sophia Ali se objevila v seriálu Chirurgové. Bohužel netušíme, koho si nově obsazení zahrají. V případě Banderase by to klidně mohl být nějaký charismatický padouch. Poslední verzi scénáře mají v každém případě na svědomí Art Marcum a Matt Holloway. Film by měl do kin dorazit v březnu příštího roku, což je s ohledem na všechny kotrmelce pořád hodně šibeniční termín.

O filmové adaptaci se mluví minimálně od roku 2008, tedy rok po vydání Uncharted: Drake’s Fortune. Tom Holland měl tedy v době prvních plánů pouhých 11 let.

Jen pro úplnost bychom si určitě měli zopakovat jména režisérů, kteří se na projektu v minulosti vystřídali. Byli to Travis Knight, Dan Trachtenberg, Shawn Levy, Seth Gordon, Neil Burger a David O. Russell. Mark Wahlberg měl původně hrát hlavní roli, tedy Nathana. Jeho mentora se mělo dříve ujmout hned několik různých herců. Asi největší pozornost ale pochopitelně budil Robert De Niro. O filmové adaptaci se mluví minimálně od roku 2008, tedy rok po vydání Uncharted: Drake’s Fortune. Tom Holland měl tedy v době prvních plánů pouhých 11 let.

Natáčení by mělo začít už za pár týdnů. Tom Holland se před nedávnem vyjádřil, že scénář je fantastický a Wahlberg podle něj bude skvělý Sully. Samotný Mark Wahlberg teď v rozhovoru pro magazín Collider prohlásil, že oba hlavní hrdinové se v příběhu teprve potkají a budují si své pověstné pouto. Neváhal přitom scénář přirovnat k sérii Indiana Jones a snímku Aféra Thomase Crowna. Má prý stejné skvělé prvky. Připomněl také, že původně měl obsadit hlavní roli, a neváhal poukázat na skutečnost, že čas nikdo nezastaví. Jen pro představu, Wahlberg letos v červnu oslaví 49. narozeniny.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru