Ve čtvrtek se představí Dying Light 2 i nový Horizon

Ve čtvrtek se představí Dying Light 2 i nový Horizon

Vývojáři z Techlandu a Guerrilla Games chystají živé přenosy. Může dojít i na data vydání

Zdroj: Sony
25. 5. 2021

Červen nezadržitelně klepe na dveře, a pokud už nějaký ten rok sledujete herní zpravodajství, je vám jasné, co se na další měsíc chystá. Jako předzvěst prezentací a – doufejme – zajímavých oznámení, ale už tento čtvrtek přijdou dva důležité streamy. Vývojáři z Techlandu představí záběry z připravovaného Dying Light 2 a jejich nizozemští kolegové z Guerrilla Games odvysílají zbrusu novou ukázku z Horizon Forbidden West. V obou případech by navíc mohlo dojít na upřesnění data vydání, vzhledem k tomu, že autoři zmiňovaných her zatím mluvili jen v obecné rovině o uvedení v letošním roce.

Co se týče druhého dílu akce Horizon s hlavní hrdinkou Aloy, o připravovaném vysílání State of Play informují zástupci vývojářů na blogu PlayStationu. Akce odstartuje ve čtvrtek 27. května v 18 hodin českého času, dlouhých pět hodin ale budete moci sledovat pouze odpočet. Samotná prezentace s již potvrzeným gameplay segmentem totiž vypukne až ve 23 hodin, trvat by měla rovných 20 minut, z čehož 14 bude věnováno vlastnímu hraní. Pravděpodobně se tedy dočkáme něčeho velmi podobného ukázce chystaného Ratcheta & Clanka, což rozhodně nezní špatně. Upozorňujeme ale, že vzhledem k pokročilé hodině a nutnosti natočit také vidcast nebudeme toto State of Play vysílat. Oznámení se nicméně budeme věnovat hned v pátek ráno a samozřejmě i v novinkovém souhrnu.

To stejné platí také o ukázce z Dying Light 2, které jsme v akci nemohli vidět už pořádně dlouho. Vývojáři z polského studia Techland ale od začátku roku dělají maximum, aby skeptiky z řad hráčů přesvědčili, že je se hrou všechno v pořádku a připravují speciální stream. Odvysílán bude na Twitchi a budete si jím moci ukrátit čekání na Horizon – začne totiž ve 21 hodin českého času. Vývojáři za tímto účelem zveřejnili i krátký teaser a rozeslali na všechny strany naléhavý e-mail. „Vzpomínáte si na Harran? Kdo by mohl zapomenout… Naším útočištěm teď ale je Město, které potřebuje vaší pomoc,“ píší vývojáři. Naznačují také, že je toho ještě hodně, kolik se musíme dozvědět a prý už nezbývá mnoho času. Těžko ovšem soudit, zda máme číst mezi řádky vzkaz o blížícím se vydání, nebo jestli jde jen o záměrně zvolená slova, která mají hráče zmást. Moudřejší budeme ve čtvrtek!

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru