Gran Turismo 7, Sony Interactive Entertainment, Ve čtvrtek do GT7 dorazí tři nové vozy

Ve čtvrtek do GT7 dorazí tři nové vozy

Jedná se o koncept Porsche Vision GT Spyder nebo elektrický speciál Volkswagen ID.R

Zdroj: Polyphony Digital
27. 9. 2022
Název: Gran Turismo 7 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 4. 3. 2022

Autor série Gran Turismo Kazunori Jamauči láká na další bezplatný update pro GT7. A už tradičně pro něj zvolil stejnou formu nepříliš zřetelné siluety tří vozů. Fanoušci se jako obvykle chopili iniciativy a začali zjišťovat podrobnosti. Pátrání jim však tentokrát výrazně usnadnila automobilka Porsche.

Zdroj: Polyphony Digital

Ta už minulý týden na Twitteru prozradila, že do hry dorazí vůz Porsche Vision GT Spyder. Doprovodila jej dokonce čtyřmi obrázky, na nichž se vůz s otevřenou kabinou prezentuje v celé kráse. Má trochu retro styl v duchu padesátých let 20. století. Základní Porsche Vision GT už je součástí hry. A díky automobilce víme i to, že se nového updatu dočkáme 29. září.

Další na řadě je speciál Volkswagen ID.R. Je to plně elektrický závoďák, který se poprvé předvedl v roce 2018 na Pikes Peak International Hill Climb. Objevil se ale také v Goodwoodu nebo na německém Nürburgringu. Tento vůz jsme měli už dřív možnost řídit ve hrách Forza Horizon 4, Asphalt 9: Legends, Real Racing 3 nebo RaceRoom Racing Experience. Debutoval ale jako placené DLC pro V-Rally 4. Více o tomto voze si můžete přečíst třeba zde.

Zdroj: Volkswagen

A konečně poslední auto. To je trochu záhada. Většinou fanoušci střílí dost neomylně, teď se ale nemohou shodnout. Působí prý jako nějaké japonské kupé z devadesátých let. Ozývají se tipy jako Nissan Silvia S14 nebo Toyota Soarer. Tak uvidíme.

Bezplatný update by ale nepochybně měl přinést také další novinky a vylepšení. Už klasicky by se mohlo jednat o nové závody a menu do kavárny. Větší radost by ale zřejmě fanouškům udělal nějaký úplně nový okruh nebo něco podobně zásadního.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru