Vampyr, Focus Entertainment, Vampyr na nejvýkonnějších konzolích „omládl“

Vampyr na nejvýkonnějších konzolích „omládl“

Autoři titulu příjemně překvapili hráče next-gen upgradem. Zvedne rozlišení i framerate

Zdroj: Dontnod Entertainment
22. 10. 2021
Název: Vampyr Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 19. 8. 2018

Vývojáři z francouzského studia Dontnod Entertainment (Remember Me, Life Is Strange, Twin Mirror) překvapili fanoušky informací, že jejich akční RPG Vampyr z roku 2018 dostalo nový update. A ne jen tak ledajaký. Včera vydaná aktualizace je totiž ušitá na míru zejména majitelům nových konzolí. Viktoriánský Londýn teď v jejich podání nabízí vyšší rozlišení i framerate.

I na PlayStationu 4 Pro hra nabízí nově rozlišení 1440p a 30 fps. Na PS5 ale dosáhne při stejném rozlišení na 60 fps. Na Xboxu One X se můžete těšit na nestandardních 1296p při 30 fps. Xbox Series S už dosáhne na 1440p a 30 fps a konečně Xbox Series X podporuje 1440p a 60 fps. Bylo by samozřejmě super, kdyby hra dosáhla na nativní 4K a 120 fps, ale i tento upgrade stojí určitě za pozornost.

Nativní verze Vampyra existuje pro PC, PS4, Xbox One a Swich. Ta poslední vyšla na podzim 2019. Ani po upgradu tak nejde o stoprocentní next-gen. Původní hra dostávala poměrně pěkné známky okolo 70 procent. My na Vortexu jsme byli v tomto případě ještě optimističtější a udělili hodnocení 8/10. V mojí recenzi mimo jiné padne: “Nebýt opravdu otravných technických chyb s nahráváním a občas i plynulostí, mohl by klidně usilovat o známku ještě vyšší.” Hra se mi prostě líbila a mám nyní o důvod víc se k ní třeba ve volné chvíli vrátit.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru