Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 by mohlo vyjít v roce 2023

Bloodlines 2 by mohlo vyjít v roce 2023

CEO Paradoxu tvrdí, že je se hrou spokojený a že vydání v příštím roce není nemožné

Zdroj: Paradox Interactive
10. 11. 2022

Kolem Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, pokračování prvního Bloodlines z roku 2004, se seběhlo od oznámení v roce 2019 tolik věcí, že už někteří fanoušci přestali věřit, že bychom se hry někdy dočkali, minimálně v dohledné době. Že by se snad vývoj hry po dlouhých letech a všech nesnázích přece jen blížil ke konci? S novými, avšak stručnými informacemi, se objevil drobný záblesk naděje.

Paradox Interactive opakovaně ujišťoval hráče, že vývoj pokračuje a není třeba se o hru bát, ačkoli zde byly dříve z jejich strany i úvahy o zrušení hry a později Paradox ani nepředstavil nové studio, které vývoj převzalo. Nyní se však v rozhovoru pro švédský web Privata Affärer ke hře vyjádřil přímo generální ředitel společnosti Fredrik Wester, který dokonce tvrdí, že není nemožné, aby hra vyšla už příští rok. Možné datum vydání v roce 2023 je tak po dlouhé době vítanou změnou vzhledem k tomu, že jsme doteď mnoho konkrétních informací neměli a Paradox už nějaký čas ohledně Bloodlines 2 nekomunikoval.

Stále to však nic nezaručuje, zvláště přihlédneme-li k tomu, s čím se vývoj Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 v posledních letech potýkal, například odejití původního vývojářského týmu Hardsuit Lab. Wester nicméně uvedl, že jsou poměrně blízko samotnému oznámení data vydání. I přesto by však měli fanoušci zmíněný rok 2023 brát s rezervou, jelikož i sám Wester tvrdí, že nebudou stanovovat žádné konkrétní datum, pokud si nebudou jisti, že jej skutečně dokáží stihnout, ačkoli je se hrou v současné době spokojen.

Více informací o stavu hry ovšem neznáme, a tak si budeme muset na další podrobnosti počkat. Snad to ale znamená, že se hry nakonec skutečně dočkáme. Více o spletitém vývoji Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 si můžete přečíst v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru