Valiant Hearts: Coming Home, Ubisoft, Valiant Hearts: Coming Home míří na PC

Valiant Hearts: Coming Home míří na PC

Jihokorejská ratingová databáze naznačuje konec exkluzivity pro Netflix

Zdroj: Ubisoft
6. 2. 2024
Název: Valiant Hearts: Coming Home Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Datum vydání: 31. 1. 2023

Hra Valiant Hearts: The Great War patří mezi to nejlepší od Ubisoftu na poli takových těch ne úplně největších her. Titul od studia Ubisoft Montpellier se dočkal přímého pokračování, jenže Valiant Hearts: Coming Home dorazil zatím jen na Netflix. Tady debutoval v lednu 2023 a jak název distribuční platformy naznačuje, jedná se o verzi pro iOS a Android. Teď by se konečně hra mohla podívat na další platformy.

Naznačuje to záznam v jihokorejské ratingové databázi, která se opakovaně stala zdrojem podobných zpráv. Informace se v databázi objevila letos 26. ledna a i když tabulka zmiňuje jen verzi pro PC, je pravděpodobné, že dojde také na konzole. První díl dorazil na PlayStation, Xbox i Switch. Na informaci o ratingu mezi prvními upozornil magazín Twisted Voxel.

Update: Informace o portech Valiant Hearts: Coming Home se objevila také v brazilské ratingové databázi, zjistil magazín VGC. Tady se pro změnu výslovně zmiňují verze pro Switch, PS4 a Xbox One.

Pokračuje původní zpráva: Na příběhu zasazeném do první světové války se podíleli autoři jedničky a vznikla ve spolupráci s Old Skull Games. Ubisoft jejím vydání dvojky oznámil, že jde o jednu ze tří exkluzivit pro Netflix, ale neupřesnil, zda se jedná o časovou exkluzivitu, nebo kdy by mohla vypršet.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru