V úterý se uskuteční konference Nacon Connect

V úterý se uskuteční konference Nacon Connect

Čeká nás řada her a 3 odhalení. Dojde na Test Drive, Gluma i Vampire: The Masquerade

Zdroj: Nacon
5. 7. 2021

Vzhledem k tomu, že i zítra máme v Česku státní svátek, je snadné na to zapomenout, ale na úterý připadá další ročník akce Nacon Connect, kterou pořádá stejnojmenný vydavatel. Francouzský Nacon si loni vyzkoušel uspořádání vlastní show vůbec poprvé. Letos už pár drobných oznámení učinil prostřednictvím specializovaných streamů, které byly zacílené především na virtuální závodníky. Teď nás ale čeká velká akce na způsob konferencí na E3. Nebo v to alespoň doufáme.

Zdroj: Nacon

Jak už jsme psali dříve, vydavatel lákal, že se máme těšit na vzrušující oznámení, ukázky z her, zvláštní hosty i epické spolupráce. Už nějakou dobu jsme věděli, že tu Nacon bude ukazovat hry Test Drive Unlimited Solar Crown, The Lord of the Rings: Gollum, Blood Bowl 3, Steelrising, nové WRC, RiMS Racing nebo Vampire: The Masquerade – Swansong. A od počátku firma lákala rovněž na úplně nová oznámení.

I když jsou pořadatelé docela skoupí na podrobnosti, něco málo navíc přeci jen víme. Celkem nás podle organizátorů čeká 13 oznámení a 3 exkluzivní odhalení. Hlavní hvězdou pravděpodobně bude Glum a jeho nová hra. Akční adventuru vyvíjí nezávislé studio Daedalic Entertainment, ale Nacon je jejím spoluvydavatelem. Velká pozornost se ale upíná také k pokračování série Test Drive, které stále čeká na plnohodnotné představení i přes dlouhé čekání od prvního oznámení.

Kromě jmenovaných her stojí za zmínku ještě Rogue Lords, Rugby 22, Roguebook nebo Session. S jistotou víme i to, že se bude mluvit o periferiích a příslušenství, které rovněž patří do portfolia Naconu. A obecně se pak sluší připomenout, že postupně se rozrůstající Nacon v uplynulých letech získal studia Big Ant, Cyanide, Eko Software, Kylotonn, Neopica nebo Spiders. Ti všichni tu mohou něco ukázat a vyloučeny nejsou ani projekty cizích vývojářů.

Akce Nacon Connect stratuje zítra v 19 hodin středoevropského času. Přenos se bude vysílat na YouTube i na Twitchi.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru