The Last of Us (seriál), V seriálu The Last of Us si zahraje herečka známá z videohry

V seriálu The Last of Us si zahraje herečka známá ze hry

Představitelka Marlene z The Last of Us a Alyx ze série Half-Life bude i v adaptaci od HBO

Zdroj: koláž/Vortex
28. 5. 2021
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Merle Dandridge, kterou můžete znát i coby hlas Alyx v sérii Half-Life, se stala představitelkou postavy Marlene ve hrách The Last of Us a The Last of Us Part II. A svou roli si zopakuje i v chystané seriálové adaptaci od HBO. S touto informací přišel exkluzivně magazín The Hollywood Reporter.

Nejde pochopitelně ani zdaleka o samozřejmost, většina rolí bude nově obsazená. Těch hlavních, jak už nějakou dobu víme, se ujmou Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie) a Gabriel Luna (Tommy). Marlene ve hře vedla skupinu Fireflies, pokud rychle nevíte, kam ji zařadit.

Naughty Dog: Vítej zpátky

Merle Dandridge není ve světě videoher žádným nováčkem. Kromě zmíněné Alyx v sérii Half-Life jste mohli její hlas slyšet také ve hrách Everybody’s Gone to the Rapture (Kate Collins), Uncharted 4: A Thief’s End (Evelyn) nebo Dota 2. Jinak hraje především v divadle a v televizi. Za zmínku stojí její role v seriálech Letuška nebo Zákon gangu.

I když některá média referovala o novince jako o nepotvrzené, zprávu magazínu The Hollywood Reporter na Twitteru sdílel i oficiální učet studia Naughty Dog s tím, že je hezké vidět známou tvář. Dalšího potvrzení už určitě není třeba.

Jak už nějakou dobu víme, seriálovou adaptaci chystají autor Černobylu Craig Mazin a hlavní autor hry Neil Druckmann. Ti také píší scénář. Minimálně po jedné epizodě mají točit coby režiséři Ali Abbasi, Jasmila Žbanić a Kantěmir Balagov.

Více podrobností o chystaném seriálu najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru