The Last of Us (seriál), V seriálu The Last of Us bude hrát dabér Tommyho

V seriálu The Last of Us bude hrát dabér Tommyho

Roli si však nezopakuje, bratra Joela hraje Gabriel Luna. Obsazeny byly i role Billyho a Franka

Zdroj: Sony
16. 7. 2021
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Ty nejdůležitější role v připravovaném seriálu The Last of Us z produkce HBO už známe – Joela a Ellie ztvární Pedro Pascal a Bella Ramsey. Pokud jste však první či druhý díl téhle série hráli, pochopitelně víte, že postav se v nich objevuje mnohem víc a často hrají poměrně zásadní roli. Další potvrzení herci tak nezůstávají bez povšimnutí médií i fanoušků, zvlášť když se už pomyslná skládanka začíná hezky kompletovat. Magazín Deadline tedy přináší informaci o dalších třech hercích, kteří ztvární postavy Perryho, Billa a Franka, na které mohla dvojice narazit ve hře a pouť za hledáním léku proti nákaze ovlivní i v seriálu.

S postavou prvního jmenovaného se ovšem pojí jedna zajímavost – Perryho bude hrát Jeffrey Pierce, který v obou dílech videoherní série propůjčil hlas bratrovi Joela Tommymu. Toho však v seriálu ztvární Gabriel Luna, takže na Pierce nezbylo místo, což ale patrně vychází i z toho, že není Tommymu příliš podobný. Co se týče Billa a Franka – dvou odpadlíků, kteří sami žijí v opuštěném městě – do jejich rolí byli obsazeni herci Murray Bartlett, resp. Con O’Neil. Prvního můžete znát například ze seriálu Bílý lotos, toho druhého pak například z Černobylu nebo Batmana. Spojitost se seriálem Černobyl pak zřejmě není náhodná, uvážíme-li, že producentem a scenáristou The Last of Us pro HBO je Craig Mazin, jeden z autorů nejnovější verze vyprávění příběhu o havárii v černobylské jaderné elektrárny.

Připomínáme také, že před necelými dvěma měsíci došlo na podobnou situaci – jaká se nyní točí kolem Pierceho – také ohledně role Marlene. V seriálu ji totiž ztvární stejná herečka, která propůjčila svůj vzhled i hlas její digitální verzi, tedy herečka Merlde Dandridge a chybět nebude ani Nico Parker, která bude hrát Joelovu dceru Sarah. Samotný seriál by měl být natočen v průběhu letoška a odhadem – dosud bez oficiálního potvrzení – se s ním počítá na příští rok. Víme také, že příběh bude vycházet především z prvního dílu herní série, ale objeví se v něm postavy i události, které v předloze nebyly. Potenciálně se může postarat o vyplnění příběhové mezery mezi prvním a druhým herním dílem a je pravděpodobné, že neskončí jen u jediné řady.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru