Gotham Knights (Batman), Warner Bros. Interactive Entertainment, V říjnu se ukáží Gotham Knights i Suicide Squad

V říjnu se ukáží Gotham Knights i Suicide Squad

Warner Bros. i letos uspořádá akci DC Fandome. Kromě jiného se bude točit okolo her

Zdroj: WB Games
31. 8. 2021
Název: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 21. 10. 2022

Společnost Warner Bros. Interactive Entertainment láká na akci DC Fandome 2021. Tento podnik letos připadá na 16. října a slibuje epický lineup. Čeká nás pochopitelně plejáda superhrdinů od nakladatelství DC Comics, ale nová upoutávka nás láká také na hry Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Studios a Gotham Knights od týmu WB Games Montréal.

Jedná se o jednodenní show pro fanoušky. Akce už má spuštěný oficiální web a půjde samozřejmě o virtuální event. Výhodou je, že DC Fandome 2021, který je zaměřený nejen na hry, ale také filmy, seriály a komiksy, je otevřený všem fanouškům zdarma. Hlavní show potrvá podle pořadatelů asi čtyři hodiny.

DC tuto akci pořádá už podruhé. Loni připadala na srpen a právě při této příležitosti byly oficiálně oznámeny hry Gotham Knights a Suicide Squad: Kill the Justice League. Od té doby se k nim naopak jejich vývojáři vyjadřovali veřejně jen sporadicky. V případě Gotham Knights šlo navíc bohužel o odklad z letošního roku na ten příští. Stalo se tak v březnu. Ale v případě Warner Bros. Interactive Entertainment se odkládalo víc projektů. Stejný osud postihl i potterovské akční RPG Hogwarts Legacy nebo Lego Star Wars: The Skywalker Saga.

Na Suicide Squad: Kill the Justice League už minimálně od roku 2016 dělají autoři původní arkhamské série a všeobecně se má za to, že hra vyjde až po Gotham Knights. Tato hra naproti tomu vzniká v týmu, který vytvořil Batman: Arkham Origins z roku 2013 a měla by být blíž vydání. Snad se při příležitosti DC Fandomu dočkáme vedle nových informací a záběrů alespoň v tomto případě přesného termínu.

Více podrobností o obou titulech najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru