Need for Speed Unbound, Electronic Arts, V nových Need for Speed budou zřejmě i motocykly

V nových Need for Speed budou zřejmě i motocykly

Jeden z herců o nich otevřeně mluví na sociálních sítích. Vývojáři situaci nekomentují

Zdroj: Electronic Arts
28. 9. 2020
Název: Need for Speed Unbound Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 12. 2022

Letošní prezentace EA Play Live přinesla potvrzení, že vývojáři z Crtierionu pracují na dalším pokračování série Need for Speed. Krátce poté pak na internet unikly rané záběry, údajně přímo od někoho z Electronic Arts, a fanoušci začali diskutovat o možných změnách a vylepšení nejen v porovnání s posledním dílem, ale celou novodobou érou série. Jaké Need for Speed sjede v příštím roce z výrobních linek Criterion Games, zatím nevíme, začíná se však před námi skládat zajímavý obraz, do kterého trochu nečekaně vstupují i motocykly. Tedy za předpokladu, že herec-kaskadér Axel Nu na svém instagramu nelže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Axel Nu (@theaxelnu),

„Před nějakou dobou se mi naskytla příležitost, udělat něco, po čem jsem vždycky toužil. Někteří si všimli, že jsem nedávno strávil chvíli v EA a teď vám mohu říct, kvůli čemu. Byl jsem vybrán, abych natočil motion capture pro nové Need for Speed,“ říká očividně potěšený Nu na instagramu. Pod fotkou, na níž je zachycen ve speciálním obleku pro motion capture, dále vysvětluje, že jeho práce zahrnovala natáčení mužů napříč celou hrou – včetně závodníků, řidičů, civilistů a také motorkářů. „Jeden z mých dětských snů se konečně splnil, byl to jeden z nejlepších dnů, které jsem zažil,“ dodává Axel Nu.

Informace o motorkářích ale ihned upoutala pozornost fanoušků, kteří se následně v instastories dočkali ještě přímého potvrzení skrze fotky motorky, která byla pravděpodobně součástí celého natáčení motion capture. Jedná se pravděpodobně o letošní model Ducatti Panigale V4-S, ve skutečnosti to ale není příliš podstatné, vzhledem k univerzálnímu možnému použití nasnímaného herce pro jakoukoliv jinou závodní motorku, která by do hry potenciálně zavítala. A že se k něčemu takovému konečně schyluje, naznačuje i zmiňované Need for Speed Heat, ve kterém bylo možné motocykly neoficiální cestou odemknout a závodit s nimi, i když bez jejich řidičů.

O přítomnosti trojice motocyklů informovala řada insiderů a youtuberů a není nic složitého vyhledat si konkrétní videa. Dokazují, že vývojáři – v případě Heat se jednalo o tým z Ghost Games, už zřejmě o rozšíření vozového parku přemýšleli a Criterion jejich snahu dovede do konce. Bez velkého překvapení ale vývojáři i Electronic Arts mlčí a informace Alexe Nu nijak nekomentují. Je však s podivem, že fotka a stories zůstávají na hercově instagramu už několik desítek hodin a nikomu to, zdá se, vůbec nevadí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru