Nymphomaniac – Sex Addict, Madmind Studio, V novém erotickém titulu se hráči stanou nymfomankou

V novém erotickém titulu se hráči stanou nymfomankou

Polští vývojáři her Agony či Succubus přitvrdili a lákají na příběh dívky závislé na sexu

Zdroj: Madmind Studio
4. 6. 2024
Název: Nymphomaniac – Sex Addict Vývojář: Vydavatel: Platformy:

Nymfomanka je název slavného provokativního filmu režiséra Larse von Triera, ale také nové hry od polského týmu Madmind Studio. Autoři Agony, Succubus nebo třeba chystané hry Lust of God se opět rozhodli rozšířit svůj erotický vesmír a oznámili nový projekt nazvaný Nymphomaniac – Sex Addict. Vývojáři lákají na kombinaci eroticky, thrilleru a relaxace. Má to být příběh nymfomanky, která miluje své tělo, sex a adrenalin. To vše přitom bude podle studia vyobrazeno ve fotorealistické kvalitě.

Upozorňujeme, že následující materiál není vhodný pro mladistvé

Přes výše uvedené upozornění si dovolím ještě jednou zdůraznit, že Nymphomaniac rozhodně není pro ostýchavé. Od lechtivých námětů a erotiky se postupně tým navzdory shovívavému oficiálnímu popisu jasně přesunul k poměrně explicitní digitální pornografii. Sám jsem byl na pochybách, zda to není pro náš obsah moc, ale to je v tuto chvíli težké soudit. Erotickým hrám se na Vortexu občas věnujeme, těm nejtvrdším ale nikoli. Zdá se, že Madmind Studio se definitivně noří do odvážnějších vod a nebýt to projekt relativně známého týmu, nejspíš bych ho do obsahu nevybral, protože přirozeně existuje bezpočet jiných podobně “skandálních” titulů, kterým se nevěnujeme. Ostatně samotní autoři v profilu na Steamu upozorňují, že jde o hru pro dospělé, ve které dochází k zobrazení penetrace a masturbaci. Titul obsahuje různé fetiše, BDSM a realistické genitálie.

Hlavní hrdinkou je Vydija, v tomto případě žena-nymfomanka, jejíž jméno ale můžete znát už ze starších her od Madmind včetně Succubus. Tady se má jednat o asijskou dívku, která je závislá na sexu, občas nad sebou ztrácí kontrolu a věří, že je posedlá démonem. Sex jí podle autorů umožňuje zapomenout na noční můry, dluhy a všechny problémy. Zdá se, že hra bude situovaná zejména do bytu hlavní hrdinky, který je prý plný aktivit a miniher. Hráči je mohou zkoumat v libovolném pořadí a čas tu prý ubíhá velmi pomalu.

Celý byt je podle týmu plný sexu. Obsahuje i tajnou BDSM místnost nebo… okurku v lednici. Popis na Steamu je opravdu barvitý. Hlavní hrdinka ví, že by se neměla stýkat s cizími lidmi, ale nemůže si pomoct. Nedokáže se vzdát potěšení a činí tak, i když si je vědomá nebezpečí. Z každého jejího partnera se ale může vyklubat vrah. Máme si dávat pozor, komu otevřeme dveře a pustíme ho dovnitř, ale i toto vědomí má hlavní hrdince přinášet vzrušení.

Vydija se prý cítí uvězněná ve svém bytu a neví proč. Podle autorů to ale hráči budou mít snadné jen zdánlivě. Bude to nebezpečný svět plný nebezpečných lidí, kteří jen čekají na naši chybu. Hráč musí hlavní hrdince pomoci identifikovat nebezpečí a odhalit podezřelé typy dřív, než bude pozdě. Omyl tu povede ke smrti. Vydija navíc netuší, proč čelí nočním můrám a jak je možné, že se skutečný svět prolíná s nějakým nadpřirozeným.

Early access verze dorazí na Steam již 29. července.

Protagonistka potřebuje sex, ale také později odpočívat. V takových momentech má hrát na konzoli, sledovat filmy, dopřát si koupel, jógu nebo víno. Tehdy s ní bude jen hráč a žádní další lidé. V místnosti potěšení naopak vítá své hosty, tady najdeme prý spoustu hraček a kostýmů. A když nás přestanou bavit, koupíme si podle týmu nové prostřednictvím počítače, který slouží i pro domlouvání schůzek. Vydija také prodává on-line svá videa s nahou jógou.

Madmind slibuje first person i third person perspektivu, spoustu sexuálních scén, zajímavé partnery, nekonečnou hratelnost i možnost upravit si hlavní postavu k obrazu svému. Vydání je navíc už za rohem. Early access verze dorazí na Steam již 29. července. Musím ale říct, že z oznámení možná navzdory vašemu očekávání moc nadšený nejsem. Nymphomaniac se mi moc nezamlouvá. Popis nezní nijak zajímavě a co se týče erotiky, přijde mi titul zbytečně prvoplánový. Vlastně se mi novinka spíš nelíbí a dal bych přednost umírněnější a rafinovanější nahotě v kombinaci s hororem nebo historií, jak to předvedla série Lust nebo snad nabídne chystaný Sanctus. Projekt tak dostal prostor hlavně proto, že jsme se v minulosti věnovali stejnému týmu a je zajímavé sledovat, kam svou produkci stáčí.

Nejde přitom o jedinou novinku Madmind Studio z posledních dní. Na konci května tým vydal DLC Tormentress pro svou starší hru Succubus. Madmind Studio dál chystá také další hry s erotickým podtextem jako Sanctus nebo Jinn. Ve vývoji je pochopitelně rovněž pokračování série Lust, kterou převzal tým od polských kolegů z Movie Games Lunarium.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru