Necromunda: Hired Gun, Focus Entertainment, V nové střílečce ze světa Warhammeru 40,000 vás provází kyberpes

V akci ze světa Warhammeru 40,000 vás provází kyberpes

Necromunda: Hired Gun je FPS od Focus Home Interactive a autorů Space Hulk: Deathwing

Zdroj: Focus Home Interactive
19. 3. 2021
Název: Necromunda: Hired Gun Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 1. 6. 2021

Microsoft pokračuje ve svém leakovacím maratonu a pomalu se musíme začít ptát, jak by vůbec bylo možné, aby si každý týden někdo nevšiml, že web digitálního obchodu je pravidelnou studnicí nových informací o neoznámených titulech. Nejnovějším v řadě byla first person akce Necromunda: Hired Gun od společnosti Focus Home Interactive. Velmi brzy jsme se však dočkali i oficiálního představení a legitimních informací přímo od vydavatele.

Pokud vám samotný název nic neříká, pak vězte, že se jedná o další hru zasazenou do rozvětveného vesmíru Warhammeru 40,000. Hlavním hrdinou je námezdní lovec, kterému dělá společnost věrný kyberpes a spolehlivá zbraň. Autoři slibují rychlou akci, v níž za správnou cenu zlikvidujete kohokoli, na koho je vypsaná dost tučná odměna.

Váš napůl pes a napůl robot vás dokáže upozornit na nebezpečí, vyčmuchá protivníky, bude vám krýt záda a v boji dokáže dorazit nepřítele.

Hra nás láká na rozlehlé prostředí i možnost upravovat a vylepšovat si svou výbavu i zbraně. Zdá se dokonce, že si budeme moci vybrat, zda chceme hrát za muže, či ženu. K dispozici budeme mít nějakou kotvičku a protagonista dokáže prý běhat i po stěnách. Bylo by fajn, pokud by do střelby vývojáři přimíchali nějaké parkourové prvky a větší svobodu pohybu, což přesně tým slibuje.

Váš napůl pes a napůl robot vás dokáže upozornit na nebezpečí, vyčmuchá protivníky, bude vám krýt záda a v boji dokáže dorazit nepřítele. I jeho schopnosti můžete upgradovat prostřednictvím nových augmentací. Vy sami se budete ohánět brokovnicí, plasmovou puškou nebo třeba granátometem.

Necromunda: Hired Gun má vyjít 1. června a stojí za ní tým Streum On Studio, autoři her Space Hulk: Deathwing a E.Y.E.: Divine Cybermancy. Titul by se měl prodávat za 40 dolarů, respektive eur, předobjednávka je se slevou. Hra míří na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. Součástí předobjednávky je i Hunter’s Bounty Pack obsahující unikátní zbraně a další oblečení.

Společnost Games Workshop přišla s původní hrou Necromunda v roce 1995 a od Focusu už se dočkala digitální verze v podobě strategie Necromunda: Underhive Wars z produkce studia Rogue Factor. Na mobily a tablety zase zamířila free-to-play hra Necromunda Gang Skirmish. Strategie Necromunda: Underhive Wars nemá moc dobré hodnocení, ale třeba novinka tuhle pověst změní. Focus spolupracuje se společností Games Workshop poměrně těsně už několik let, tak by to na výsledku mohlo být poznat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru