Moon Mystery, Freedom Games, V nové sci-fi zjistíme, proč jsme skutečně letěli na měsíc

V nové sci-fi zjistíme, proč jsme skutečně letěli na měsíc

Moon Mystery slibuje odhalit tajemství roku 1969 ukryté pod lunárním povrchem

Zdroj: Cosmoscouts
20. 11. 2022
Název: Moon Mystery Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Polské studio Cosmoscouts pracuje na slibně vypadající hře Moon Mystery. Půjde o jeho debut, který láká na vesmírnou sci-fi akci s pořádně záhadnou premisou. Zjistíme prý, proč lidstvo doopravdy usilovalo o přistání na měsíci, k němuž došlo v roce 1969. Ještě jednou se vydáme k naší přirozené oběžnici, abychom vyřešili tohle tajemství.

Podle autorů nás čeká akce s prvky adventury. Musíme zkoumat zdejší prostředí a současně překonat jeho nebezpečné překážky. Pod zdejším povrchem ale zjevně číhá něco znepokojivého. Něco, kvůli čemu se sem lidé opakovaně vraceli, aniž bychom to věděli. Ale něco se také mělo později ošklivě pokazit na první stálé lunární základně a tady také začne naše pátrání. Zdá se nicméně, že navštívíme také další nebezpečné světy. Budeme cestovat s pomocí různých dopravních prostředků a po cestě řešit všelijaké hádanky, lákají vývojáři.

Kromě toho nás ale čekají také akrobatické pasáže a souboje s nepřátelskými roboty. Celkem prý navštívíme sedm světů, budeme ovládat šest různých strojů a k dispozici budeme mít minimálně pět rozličných zbraní. Využít ale můžeme rovněž umělou inteligenci jménem Toby, která se stane naším jediným společníkem na této strastiplné pouti.

Autoři před pár dny zveřejnili nejnovější krátký teaser a hra vypadá docela k světu. I když začíná být na tomto poli poměrně těsno a hráči už jsou možná místy vědeckofantastickou látkou trochu přesycení, tahle mysteriózní výprava na měsíc má podle mě něco do sebe.

Moon Mystery má vyjít příští rok, i když zatím neznáme přesnější termín. Zatím míří jen na PC. Titul vydává společnost Freedom Games.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru