Final Fantasy VII Rebirth, Square Enix, V noci zřejmě dorazí demo FFVII Rebirth

V noci zřejmě dorazí demo FFVII Rebirth

Video lákající na hratelnou ukázku uteklo předčasně přímo z PlayStationu

Zdroj: Square Enix
6. 2. 2024
Název: Final Fantasy VII Rebirth Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: , Datum vydání: 29. 2. 2024

Zdá se, že nás v noci z dneška na zítřek čeká vydání demoverze Final Fantasy VII Rebirth. Na PlayStationu se zřejmě předčasně objevilo video, které na hratelnou ukázku láká. Upozornil na něj Wario64 s tím, že nejspíš vyjde bezprostředně po speciální prezentaci State of Play, jejíž start je naplánovaný 30 minut po půlnoci. Celá bude věnovaná právě Final Fantasy VII Rebirth, jak jsme se dozvěděli už po skončení posledního přenosu minulý týden.

Final Fantasy VII Rebirth pokračuje tam, kde skočilo Final Fantasy VII Remake. Novinka míří v tuto chvíli exkluzivně na PlayStation 5 a vyjde už 29. února. I v souvislosti s ní se ale v poslední době vynořilo několik spekulací o možném vydání na Xbox. Tomu by ale muselo nutně předcházet nejprve vydání FFVII Remake, který debutoval na PS4 v dubnu 2020, v červnu 2021 dorazil na PS5 a prosinci téhož roku také na PC.

FFVII Rebirth dorazí ve fyzické verzi na dvou discích. Časová exkluzivita potrvá minimálně tři měsíce, ale to samozřejmě automaticky nezanamená, že rovnou poté hra vyjde na další systémy.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru