Mortal Kombat 11, Warner Bros. Interactive Entertainment, V Mortalu Kombatu 11 nastupují filmové hvězdy

V Mortalu Kombatu 11 nastupují filmové hvězdy

Christopher Lambert jako Raiden a další herci z kultovního béčka z roku 1995

Zdroj: NetherRealm
25. 11. 2020
Název: Mortal Kombat 11 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 23. 4. 2019

Mortal Kombat 11 nepolevuje v tempu aktualizací a plní fanouškům jeden sen za druhým. Poté, co se do hry dostali další bojovníci jako Shang Tsung, Rain, Mileena, Sheeva nebo Sindel, ale i licencované postavy typu Joker, Spawn, RoboCop, Terminátor či Rambo, došlo na další přání, o němž se v poslední době hodně spekulovalo. Díky novému Klassic MK Movie Skin Packu, jak už ostatně název napovídá, si můžete užít vybrané klasické postavy s hlasem a podobou, kterou jim propůjčili jejich filmoví představitelé.

Sonya Blade, Johnny Cage a Raiden vypadají a zní jako v kultovním béčku z roku 1995 režiséra Paula W.S. Andersona. Vývojáři ze studia NetherRealm tak chtěli vzdát poctu této nezvyklé klasice. Linden Ashby jako Johnny Cage a Bridgette Wilson-Sampras jako Sonya Blade se vám možná tolik nezapsali do paměti, ale Christopher Lambert coby Raiden je prostě super. Můžete třeba předstírat, že je to kromě Raidena Connor MacLeod ze série Highlander nebo Tarzan ze stejnojmenného filmu.

Cary-Hiroyuki Tagawa si už před časem zopakoval roli výše zmíněného Shang Tsunga, kterého dříve hrál.

První náznaky toho balíčku se objevily už v září, kdy jeden z dataminerů vypátral ve hře hlášky herců z filmu. Nejde přitom o první podobný filmový přídavek. Cary-Hiroyuki Tagawa si totiž už před časem zopakoval roli výše zmíněného Shang Tsunga, kterého dříve hrál. I ten propůjčil postavě svůj hlas i podobu, stalo se tak už loni.

Aktuální skin pack už je k dispozici a prodává se za 6 dolarů. Pokud hru zatím nevlastníte, můžete rovnou sáhnou po nové edici Mortal Kombat 11 Ultimate, která vyšla před pár dny i na konzole nové generace.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru