Life Is Strange: True Colors, Square Enix, V Life is Strange: True Colors budeme číst emoce ostatních

V Life is Strange: True Colors budeme číst emoce ostatních

Opět se setkáme se Steph z Before the Storm. Starší série se dočkají vylepšení

Zdroj: Square Enix
18. 3. 2021
Název: Life Is Strange: True Colors Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 9. 2021

Spekulace se znovu potvrdily. Společnost Square Enix představila novou hru Life is Strange: True Colors. Pokračování populární adventurní série už nebude vycházet epizodicky jako dřív, ale jako jeden ucelený titul, který na trh dorazí 10. září. Za hrou stojí americký tým Deck Nine, který dříve vyvinul prequel Before the Storm. Původní autoři značky z francouzského studia Dontnod s novinkou nemají nic společného.

Alex se po letech setkává se svým bratrem, ale ten záhy umírá při zdánlivé tragické nehodě.

Hlavní hrdinkou True Colors je Alex Chen, která má mimořádnou schopnost empatie. Dokáže absorbovat emoce jiných lidí, doslova vidí jejich skutečnou barvu, ať jsou šťastní, smutní nebo naštvaní. Tahle síla, ale může být i prokletím. Alex se po letech setkává se svým bratrem, ovšem ten záhy umírá při zdánlivé tragické nehodě. Téhle verzi však hlavní hrdinka nevěří a rozhodne se odhalit skutečnou pravdu, která je pohřbená v na první pohled idylickém městečku Haven Springs, kam se krátce předtím přestěhuje.

Důležitou roli má podle autorů opět hrát soundtrack, na němž zazní třeba Radiohead, Phoebe Bridgers nebo Gabrielle Aplin. Alex může podle vkusu hráče randit s klukem i holkou. Jedním z jejích potenciálních partnerů je i fanouškům dobře známá Steph z Life is Strange: Before the Storm. Vůbec poprvé novinka z této série spoléhá na technologii motion capture, která by měla pomoci prohloubit filmový zážitek a herecké výkony.

Life is Strange: True Colors míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series a Stadii. Kromě standardní edice bude k dispozici i deluxe a ultimátní, která bude navíc obsahovat remasterovanou kolekci původního Life is Strange a Before the Storm. Těšit se máme na lepší grafiku, animace, nasvícení i mimiku. Později vyjde Remastered Collection také samostatně. Stane se tak ale ještě letos.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru