V květnové nabídce PS Plus je Battlefield V

V květnové nabídce PS Plus je Battlefield V

Sony pokračuje ve štědré nadílce. Doplňují ji také závody Wreckfest se skvělou fyzikou

Zdroj: Electronic Arts
29. 4. 2021

Konec měsíce s sebou pravidelně přináší spekulace na téma, jaké hry zařadí Microsoft a Sony do nabídky pro předplatitele Xbox Live Gold, resp. PlayStation Plus. A zatímco v rámci první zmiňované služby to bude v květnu Lego Batman, Armello či Tropico 4, na potvrzení divokých diskuzí ohledně skladby pluskových her jsme si museli počkat do včerejšího večera. Sony nicméně potvrdila, že do té doby spekulovaný Battlefield V skutečně bude součástí nabídky a doplní ho závody Wreckfest a survival Stranded Deep.

Zdroj: Sony

Hry budou dostupné od 4. května do konce měsíce, takže už nezbývá příliš času na to, pokud jste si do knihovny nepřidali dubnové hry, zahrnující novinku Oddworld: Soulstorm, Days Gond od studia Bend a Zombie Army 4. Sluší se rovněž doplnit, že Wreckfest: Drive Hard, Die Last, bude dostupný pouze hráčům na PS5 a můžeme na něm sledovat začínající trend snahy přidat nové konzoli hodnotu. Tedy, bez ohledu na to, že je jí stále nedostatek a hráči – i kdyby nechtěli – jednoduše musí zůstat u PlayStationu 4.

Souběžně s nabídkou PS Plus je až do 14. května možné bezplatně stahovat kompletní edici Horizon Zero Dawn a zapomínat nesmíme ani na kolekci pro majitele PS5, která zahrnuje 10 first party a 10 third party titulů z éry PS4. O této službě navíc Jim Ryan před časem mluvil optimisticky a naznačil, že Sony bude vyhodnocovat zájem o tyto tituly a pravděpodobně na základě něj ještě bude fungování a rozsah kolekce měnit. Zda jde o vývojářem Davidem Jaffem zmiňovanou protiváhu Game Passu ale přirozeně nevíme.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru