Expeditions: Rome, THQ Nordic, V Expeditions: Rome rozhodneme o osudu Říma

V Expeditions: Rome rozhodneme o osudu Říma

V klasickém RPG se vydáme také do Řecka, Galie nebo severní Afriky. Vše tu má následky

Zdroj: Logic Artists
28. 4. 2021
Název: Expeditions: Rome Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Oblíbená série Expeditions pokračuje dalším dílem s všeříkajícím podtitulem Rome. Autoři slibují klasické RPG s výraznými postavami, kde bude záležet na každém našem rozhodnutí, která budou utvářet osud samotného Říma. Nejprve povedeme římské legionáře proti vzpurným Řekům, ale vypravíme se také na další místa. Uděláme si tu přátele i spojence a budeme dobývat nová území, zatímco máme odkrývat spiknutí, které může mít dalekosáhlé důsledky pro budoucnost Říma.

Těšit se můžeme na příběh plný politických pletich a intrik inspirovaný historií.

Čekají na nás taktické tahové souboje a budeme upevňovat moc říše. Záleží prý jen na hráči, jak budou ostatní hrdinu vnímat. Zda dáte přednost diplomacii před zbraní, nebo naopak. Vytvoříme si vlastní postavu, zvolíme její pohlaví, podobu, třídu i schopnosti, aby vše odpovídalo našemu hernímu stylu.

Může se k nám připojit pět různých společníků s vlastními motivy, osobností i schopnostmi. Budeme zkoumat pestrý a bohatý svět v různých prostředích. Kromě Řecka se vypravíme rovněž do Galie, severní Afriky a samozřejmě do samotného Říma. Těšit se můžeme na příběh plný politických pletich a intrik inspirovaný historií.

Každou postavu budeme levelovat zvlášť a vybírat jí nejrůznějších dovednosti. Přirozeně na nás čeká i spousta vybavení, které můžeme získat různými způsoby. Budeme verbovat legionáře, vylepšovat svůj tábor, dobývat nové oblasti a bránit ty stávající.

Expeditions: Rome míří na PC a vyjde ještě letos. K dispozici máme první screenshoty i videa. Hru vyvíjí dánské studio Logic Artists, které už má na kontě tituly Expeditions: Conquistador a Expeditions: Viking. Vydavatelem je společnost THQ Nordic.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru