V Creative Assembly možná vzniká další Warhammer

Nová hra by mohla být spin-off Total War: Warhammer III, naznačují to pracovní nabídky

Zdroj: Creative Assembly

V sofijské pobočce Creative Assembly jsou práce na podpoře a vylaďování Total War Saga: Troy u konce, což s sebou nese další možný projekt. Tím by podle nabídek prací, které studio průběžně zveřejnilo, mohla být další hra ze světa Warhammer.

Podle zveřejněných pracovních nabídek se v Creative Assembly Sofia pracuje na fantasy hře, která by měla být akční adventurou z pohledu třetí osoby. Hra je vyvíjena na Unreal Engine 5 a ačkoli to nikde není vyloženě zmíněno, jednotlivé náznaky k Warhammeru nakonec vedou, a tak by se mohlo teoreticky jednat o spin-off k Total War: Warhammer III.

V případě pozice Principal 3D Environment Artist je například zmiňováno, že má budoucí výtvarník připravit půdu pro epický fantasy svět – realistický, temný, drsný. Ve studiu se rovněž shání nový zaměstnanec na pozici Senior Combat Designer, u níž je zmíněn právě Unreal Engine 5, v němž má podle inzerátu vzniknout nová převratná hra s prvotřídním bojem v rámci gameplaye. 

Zatímco z předchozích nabídek by se mohlo zdát, že by výsledkem mohla být jakákoli hra, inzerát na pozici Lead Concept Artist je o dost zajímavější. Ta totiž mezi požadavky na budoucího spolupracovníka zmiňuje znalost předchozích her Total War, ale především pak Total War: Warhammer, což rozhodně nebude jen tak. V tuto chvíli se však samozřejmě jedná o pouhé spekulace.

Spekulací ovšem nejsou nové informace o očekávaném herním režimu Immortal Empires, který má doplnit právě Total War: Warhammer III, který propojí všechny tři hry. Nabídne 86 legendárních lordů, vylepšené mechaniky frakcí či přepracovanou korupci, nové scénáře nebo kampaně pro osm hráčů a více. Režim do hry dorazí v srpnu a zatím s označením beta, která bude trvat do doby, než tvůrci usoudí, že tohoto označení již není potřeba.

Nahlásit chybu v článku

13

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru