Asphalt Legends Unite, Gameloft, V červenci dorazí Asphalt Legends Unite

V červenci dorazí Asphalt Legends Unite

Gameloft láká na novou verzi pro PC, konzole i mobily. Vůbec poprvé dorazí na PlayStation

Zdroj: Gameloft
26. 3. 2024
Název: Asphalt Legends Unite Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , , , Žánr: Datum vydání: 17. 7. 2024

Společnost Gameloft oznámila závodní hru Asphalt Legends Unite. Jedná se o nové rozšíření Asphalt 9: Legends pro PC, konzole, Macy, mobily i tablety, ale současně také rebrand zmíněné starší hry. Autoři lákají na cross-play, cross-progress a další novinky. Máme plynule přecházet z platformy na platformu a soupeřit s hráči z ostatních systémů. Nový update dorazí 17. července a má jít o první krok v důkladnější evoluci série.

Samozřejmostí má být spousta technických vylepšení včetně pěknější grafiky. V přepracované garáží najdeme víc než 250 různých licencovaných vozů od předních světových automobilek. Asphalt Legends Unite představí také novou trať situovanou do nočního Singapuru. Těšit se můžeme i na nový interface a další sociální funkce.

Kromě on-line hry Asphalt nabízí také split-screen až pro čtyři hráče. Hra může běžet až ve 120 fps v závislosti na konkrétní platformě a hardwaru. Autoři chtějí hru dál rozšiřovat ve snaze vytvořit ten nejlepší Asphalt vůbec. Má to být nové éra série a autoři se záměrně zbavují číslovky v názvu. Více podrobností slibují prozradit v dohledné době.

Asphalt Legends Unite bude k dispozici na Windows, Macu, PS4, PS5, Xboxu One, Xboxu Series, Switchi, iOS i Androidu. Na PlayStation by měla hra zamířit vůbec poprvé. Jde o free-to-play titul. K dispozici máme první teaser a také několik screenshotů přímo ze hry. První díl Asphalt Urban GT vyšel na podzim 2004. Asphalt 9: Legends debutoval v létě 2018 na mobilech a tabletech. V roce 2019 se dostal na Switch a v srpnu 2021 na Xbox One a Xbox Series.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru