Total Tank Generals, 505 Games, V březnu vychází nová klasická tahovka z druhé světové války

V březnu vychází nová klasická tahovka z druhé světové

Strategie Total Tank Generals slibuje perspektivu slavných generálů nebo podporu modů

Zdroj: Noobz From Poland
18. 1. 2023
Název: Total Tank Generals Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 30. 3. 2023

Stýská se vám po klasických tahových strategiích z druhé světové války, které se těšily značné popularitě v devadesátých letech? Zajmout by vás mohla hra Total Tank Generals postavená na hexech. Jedná se o novinku od vtipně pojmenovaného studia Noobz From Poland, která už 30. března dorazí na PC. Jejím vydavatelem je pak společnost 505 Games.

Autoři lákají na historicky bohatou hru nabízející propracované mechanismy. Na výběr přitom budou kampaně za Pattona, Žukova a Rommela. Díky in-game průvodci má být hra údajně přístupná úplným nováčkům, ale tým současně slibuje, že bude výzvou také pro ostřílené veterány žánru. Lákají přitom nejen hráče videoher, ale také stolních her, kteří by v náplni hry měli podle vývojářů najít zalíbení.

Se skutečnými událostmi se seznámíme nejen přímo ve hře, ale také díky vzdělávacímu rozměru hry.

Total Tank Generals má nabídnout inovativní způsob skládání jednotek a kombinování jejich schopností. Díky tomu má být hra mezi ostatními strategiemi unikátní a přidávat další taktickou vrstvu. Statistiky jednotek přitom mají odpovídat přednostem i slabinám těch skutečných během druhé světové války. Důležité také má být, že konflikt vždy budeme vnímat z perspektivy konkrétního vojevůdce, naznačuje studio.

Na výběr má být řada scénářů i historických kampaní. Autoři přitom slibují, že se skutečnými událostmi se seznámíme nejen přímo ve hře, ale také díky vzdělávacímu rozměru hry. Představit chtějí třeba méně známá fakta o zmíněných generálech. Má to přitom mít podobu jakéhosi dokumentu nebo virtuálního muzea.

Ve spolupráci se Steam Workshopem má hra nabídnout bohaté možnosti modování. Díky editoru map prý půjde snadno a intuitivně vytvořit nové mise do kampaně nebo samostatné scénáře a podělit se o ně s ostatními. Upravovat bude možné s pomocí nástrojů od autorů také mechanismy a statistiky, přidávat nové jednotky nebo změnit celou vizuální stránku hry.

Studio Noobz From Poland sídlí ve Varšavě a má na kontě hru Total Tank Simulator. Založeno bylo v roce 2016 a teď zaměstnává přes 30 lidí. Jeho autoři dřív pracovali ve studiích CD Projekt RED, Flying Wild Hog, CI Games nebo 11 Bit Studios.

Jestliže vás hra zaujala, už teď si můžete na Steamu vyzkoušet bezplatné demo Total Tank Generals.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru