Marvel’s Avengers, Square Enix, V březnu dorazí Avengers na next-gen a doplní je Hawkeye

V březnu dorazí Avengers na next-gen a s nimi i Hawkeye

Hráči se postaví proti Hulkovi z budoucnosti. Hra bude podporovat cross-gen multiplayer

Zdroj: Square Enix
17. 2. 2021
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Marvel’s Avengers od vývojářů ze studia Crystal Dynamics se nechtějí vzdát a oznamují další novinky. Hra konečně dorazí na next-gen konzole a dočká se nového hrdiny, kterým je Hawkeye. Stane se tak 18. března, oznámila společnost Square Enix, která je vydavatelem hry. Hráči, kteří vlastní verzi pro PS4 a Xbox One, mohou zdarma upgradovat na PS5, respektive Xbox Series. Přenesete si samozřejmě i svůj progress.

Nový hratelný hrdina Clint Barton alias Hawkeye bude k dispozici zdarma na všech platformách.

Avengers na nových konzolích slibují vyšší framerate, více detailů a rozlišení 4K na PS5 a XSX a 1440p na Series S. Samozřejmostí je rychlejší nahrávání, textury ve vyšším rozlišení, delší vykreslovací vzdálenost nebo lepší destrukce. Hra navíc podporuje cross-gen play, takže hráči na PS5 a PS4 mohou dál hrát spolu a stejně to funguje na Xboxech.

Nový hratelný hrdina Clint Barton alias Hawkeye bude k dispozici zdarma na všech platformách a vedle jeho unikátních schopností se hráči mohou těšit i z nového obsahu, respektive další kapitoly příběhu Avengers Initiative.

Nové mise můžete hrát sólo, nebo až se třemi dalšími přáteli. Hawkeye hledá vůdce S.H.I.E.L.D. Nicka Furyho, který by mohl pomoci zastavit AIM. Sám je přitom lapen do nějakého časového experimentu a vydá se do budoucnosti, kde je Země zničená. Tady narazí na starší a zlou verzi Hulka známou jako Maestro.

Příběh tak navazuje na události předchozí kapitoly Marvel’s Avengers Operation: Kate Bishop – Taking AIM, která vyšla loni v prosinci. Na cestě jsou samozřejmě i další hrdinové a jejich příběhy. Asi největší vášně vzbudil Spider-Man, který bude exkluzivní pouze pro PlayStation.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru