American Truck Simulator, SCS Software, Už začátkem září dorazí American Truck Simulator do Wyomingu

Už začátkem září dorazí ATS do Wyomingu

Vývojáři paralelně s ním pracují také na Texasu, ale ten zatím nemá datum vydání

Zdroj: SCS Software
30. 8. 2021
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Fanoušci si museli chvíli počkat, ale to čekání bude určitě stát za to. Pražské studio SCS Software 7. září vydá další expanzi své mapy pro American Truck Simulator. Tentokrát se podíváme do Wyomingu, jak už určitě víte. Autoři navíc při této příležitosti zveřejnili novou upoutávku, která ukazuje přírodní krásy i zdejší průmysl.

SCS také lákají na speciální stream, který se uskuteční ještě před vydáním DLC. Připadá na úterý 7. září od 16 hodin našeho času a kromě dalších překvapení tým slibuje, že uvidíme několik hostů, kteří se na tvorbě tohoto rozšíření podíleli. S vydáním nové mapy plánují vývojáři také spustit zvláštní in-game event #CruisingWyoming v rámci World of Trucks.

Wyoming je jeden z nejméně lidnatých států USA. Žije tu jen přibližně 600 tisíc lidí. Svou rozlohou jde naopak o desátý největší stát. Hlavním a současně největším městem je Cheyenne s pouhými 60 tisíci obyvateli. Zato tu ale najdete řadu národních parků a přírodních krás.

Na Steamu zatím cenovka nového DLC uvedena není, ale ostatní státy se prodávají za 12 eur. Kromě Wyomingu už autoři dříve oznámili, že pracují také na Texasu. Ten je druhým největším státem USA svou rozlohou i druhým nejlidnatějším. A hlavně se může pochlubit spoustou dominant a slavných míst. Navštívíme města jako Houston, Dallas, Austin, San Antonio nebo El Paso. Na to ale dojde až příští rok.

A pokud stále nemáte dost, podívat se můžete i na dvě starší přibližně dvacetiminutové ukázky z expanze Wyoming. A k dispozici je samozřejmě také spousta screenshotů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru