Už se prodávají různobarevné bočnice pro PlayStation 5

Už se prodávají různobarevné bočnice pro PlayStation 5

Neoficiální díly nabízí služba PlateStation 5. V katalogu má černou, modrou i rudou variantu

Zdroj: PlateStation 5
23. 10. 2020

Od představení konzole PlayStation 5 fanoušci spekulovali, zda nebo spíš kdy Sony přijde s dalšími barevnými variantami. Její zástupci pak potvrdili, že plánují různé barevné varianty a současně naznačili, že nás v tomto ohledu čekají ještě zajímavější věci než doposud. Následně se objevily spekulace, že bočnice konzole možná půjde jednoduše sundat a potenciálně nahradit jinými. Tato informace se nedávno potvrdila a první výrobci příslušenství už se snaží této možnosti využít.

Služba trefně pojmenovaná PlateStation 5 začala nabízet neoficiální různobarevné bočnice, s jejichž pomocí můžete pozměnit vzhled své budoucí konzole. Firma prozradila, že vše odstartovala poptávka komunity po matné černé variantě. Brzy se ale nechala inspirovat dalšími ohlasy a kromě této bočnice je v nabídce i čtveřice dalších. Každá se prodává za 40 dolarů a k dispozici je ve verzi pro standardní i digitální edici konzole PS5.

Matt McLaurin, který v Sony vede vývoj designu a uživatelského rozhraní PS5, už v červnu prozradil, že se fanoušci určitě dočkají nejrůznějších speciálních edic konzole, jako tomu bylo dosud.

Výrobce přitom slibuje, že doručuje po celém světě a zboží by se mělo dostat zákazníkům do rukou už na launch PlayStationu 5. Ještě jednou však zdůrazňujeme, že se jedná o neoficiální produkt, což nijak netají ani web PlateStation 5. Bohužel ale nemáme v tuto chvíli jak ověřit, zda bude bočnice na PS5 skutečně pasovat a jestli se neobjeví nějaké jiné nedostatky. Výrobce alespoň nabízí možnost do 10 dnů produkt vrátit, pokud s ním zákazník nebude spokojený.

Matt McLaurin, který v Sony vede vývoj designu a uživatelského rozhraní PS5, už v červnu prozradil, že se fanoušci určitě dočkají nejrůznějších speciálních edic konzole, jako tomu bylo dosud. Lze ji prý dokonce upravovat způsoby, které dříve nebyly možné. I když je černobílé řešení primární, můžeme podle McLaurina počítat s ještě pěknějšími a radikálnějšími variantami. Úprava prý zajde mnohem dál než kdy dřív.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru