Už příští měsíc si první hráči vyzkouší PlayStation VR2

Nový headset od Sony bude k dispozici návštěvníkům Tokyo Game Show s demem RE Village

Zdroj: Sony/Capcom
26. 8. 2022
Název hry: Resident Evil Village Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 7. 5. 2021 Platformy: , , Žánr: ,

PlayStation VR2 od Sony bude vůbec poprvé k dispozici veřejnosti a prvním nedočkavým hráčům na japonské Tokyo Game Show příští měsíc. Společnost Capcom potvrdila, že tu návštěvníci veletrhu budou moci vyzkoušet VR verzi survival hororu Resident Evil Village. Informaci jako první zveřejnil oficiální japonský účet série Resident Evil. Později příspěvek retweetovala také Sony, která doplnila že skutečně půjde o první příležitost ponořit se do nové generace virtuální reality pro PlayStation.

Konkrétně se hráči budou moci setkat s obávanou obří dámou Lady Dimitrescu. Má jít o úvodní část ve stejnojmenném hradě. Připomínáme, že VR mód pro Village Capcom oznámil letos v červnu při příležitosti přenosu State of Play.

Jedná se o další střípek do skládačky a zdá se, že výrobce nás začíná pomalu připravovat na vydání očekávaného headsetu. Už zkraje týdne jsme se dozvěděli, že PS VR2 dorazí na trh někdy začátkem roku 2023. Přesné datum ale stále neznáme, a tedy ani termín pro VR režim do RE. Gold edice Village s third person módem, novým obsahem do Mercenaries a DLC Shadows of Rose ale dorazí už 28. října.

Kromě Resident Evil Village ve VR bude Capcom na TGS prezentovat Monster Hunter Rise: Sunbreak.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru